Müge Anlı Ayşe Işık’ın Annesi bulundu! Ayşe Işık’ın annesi stüdyoda!

Ayşe Işık, 2.5 yaşından beri anne hasreti çekiyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Ayşe Işık, annesi Süleyha hanıma kavuştu. Ayşe Işık Müge Anlı'da annesini buldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan Ayşe Işık'ın annesi Süleyha hanım bugün (5 Ocak Perşembe) stüdyoya geldi.Ayşe Işık annesini en son 2.5 yaşında gördü. Yıllardır annesine hasret kalan Ayşe Işık, Müge Anlı'da annesine kavuştu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Ayşe Işık'ın annesi Süleyha hanım bugün (Çarşamba) telefonla canlı yayına bağlandı.Ayşe Işık'ın annesi Süleyha hanım “Ayşe… Annen kurban olsun sana, ben senin annenim yavrum” diyerek bağlandı. Bu sözler üzerine Ayşe Işık, “Bu zamana kadar neden aramadım” diye sordu.
Süleyha hanım ise bu sözler üzerine, “Annem ben seni yemin ediyorum çok aradım, bulamadım. Nasılsın iyi misin yavrum? Ben çok aradım yavrum bulamadım, dünya başıma yıkıldı.” dedi.
Konuşmayı durduran Müge Anlı, Süleyha hanımı stüdyoya davet etti. Müge Anlı bugün Ayşe Işık ve annesi Süleyha hanımı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında buluşturdu.
2.5 yaşından beri annesini göremeyen Ayşe Işık, annesi Süleyha hanıma bugün kavuştu.
Osmaniye'de yaşayan evli ve bir çocuk sahibi olan Ayşe Işık hiç görmediği annesini bulmak için 2 Ocak Pazartesi günü canlı yayına geldi. Ayşe Işık'ın biyolojik annesi ve babası Ayşe 2,5 yaşındayken ortak bir kararla ayrıldı. 3 çocuk sahibi olan çift Ayşe ile birlikte diğer 2 kızlarını da alarak Osmaniye'de yaşayan amcalarına bıraktı. Daha sonra amcaları maddi durumunun yetersizliğinden dolayı çocuklara bakamayacağını anladı ve 3 kardeşi Osmaniye'de yaşayan ailelere evlatlık olarak verdi. Kardeşler yıllar boyunca birbirinden ayrılmadı ve görüşmeye devam ettiler. Babaları ara sıra yanlarına gidip görüyordu; fakat annelerini ayrılıktan sonra hiçbiri görmedi. Ayşe Işık babasını kaybedince annesini bulmaya karar verdi. Annesine dair elinde olan bilgiler ise adının Süreyya olması, babasıyla evliyken nerede yaşadığı ve babasının mesleğiyle kısıtlıydı. Müge Anlı ve ekibi araştırmalarına başladıktan sonra Ayşe'nin annesinin isminin Süheyla olduğunu ve tekrar evlenip 3 kızı daha olduğunu öğrendi. Ayşe'ye annesinin fotoğrafını bularak ilk defa annesini görmesini sağladı. 4 Ocak Çarşamba günü yayının son dakikalarında ise bir mucize daha gerçekleşti. Canlı yayına bağlanan telefonun diğer ucunda Ayşe Işık'ın hiç görmediği annesi vardı. Annesinin bulunduğunu öğrenen Ayşe ise gözyaşlarına boğularak yıllardır neden onu ve kardeşlerini aramadığını sordu. Bu hasrete son vermek isteyen Müge Anlı ise anne Süheyla Hanım'ı kızına kavuşması için canlı yayına davet etti.

Bir cevap yazın