Samsun Haberim | Samsun Haber

Minik Ecrin Kurnaz’ın cansız bedeni bulundu

Ecrin bulundu. Müge Anlı'nın haftalardır aradığı 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın cesedine ormanlık alanda ulaşıldı. Ecrin'le ilgili soruşturma sürüyor.

Minik Ecrin Kurnaz’ın cansız bedeni bulundu
213 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Müge Anlı'da günlerdir aranan Ecrin Kurnaz'ın canız bedenine ulaşıldı. Samsun'un Veirköprü İlçesinde kaybolan Ecrin Kurnaz'ın cansız bedenine ulaşıldı. Kayıp Ecrin bulundu.

Ecrin Kurnaz ile ilgili son dakika haberi geldi! Samsun'da 22 gündür kayıp olan ve her yerde arama çalışmaları devam eden Ecrin Kurnaz'ın cansız bedeni ormanlık alanda bulundu. Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, küçük kızın cansız bedeninin evlerinin uzağındaki ormanlık alanda bulunduğunu açıkladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla Türkiye'nin gündemine oturan ve 22 gündür aranan Ecrin Kurnaz'ın cansız bedenine ulaşıldı. Ecrin Kurnaz'ın cesedi, evinin 5 kilometre yakınındaki ormanlık alanda bulundu. 

Bugüne kadar izine rastlanılamayan Ecrin'den öğledern sonra acı haber geldi. Talihsiz bebeğin kaybolduğu evine yaklaşık 5 kilometre uzaklıktaki ormanlık alanda, 1.5 yaşlarında bir kız çocuğuna ait ceset bulundu. Yapılan incelemeler sonucunda cesedin kayıp Ecrin'e ait olduğu ifade edildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu