Samsun Haberim | Samsun Haber

MHP Samsun Teşkilatı Şehit Hasan Kavuz’un cenazesine katıldı

MHP Grup başkan vekili ve Samsun millet vekili Erhan Usta ve MHP İl Başkanı Taner Tekin Çarşamba ilçesinde El-bab’ta şehit olan Piyade uzman çavuş Hasan Kavuz’un Cuma namazına müteakip düzenlenen cenaze namazına katıldılar.

MHP Samsun Teşkilatı Şehit Hasan Kavuz’un cenazesine katıldı
221 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

MHP Grup başkan vekili ve Samsun millet vekili Erhan Usta ve MHP İl Başkanı Taner Tekin Çarşamba ilçesinde El-bab’ta şehit olan Piyade uzman çavuş Hasan Kavuz’un Cuma namazına müteakip düzenlenen cenaze namazına katıldılar.Usta ve Tekin İlçe ve Ülkü Ocakları yöneticilerinden oluşan  kalabalık bir heyet ile İstanbul Beşiktaş’ta ki saldırıda şehit olan polis memuru Mustafa Öztürk’ün  Çarşaba daki ailesine taziye ziyaretinde bulundular. Partililerden oluşan heyet daha sonra aynı saldırıda yaralanan ve Ayvacık ilçesinde ki evinde tedavi gören gazi polis memuru Ahmet Kalaycı’yı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
Ülkemizin zor günler geçirdiğini ifade eden MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin içinde bulunduğumuz zor günleri yine birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz. Bu gün Çarşamba ilçesinde toprağa verdiğimiz şehidimiz, yaklaşık iki hafta önce yine Çarşamba ilçesinde toprağa verdiğimiz şehitlerimiz başta olmak üzere vatan topraklarımızın her köşesinde şehit düşen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine baş sağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar dilerim dedi.
MHP Gurup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta da birlik ve beraberliğe değinerek “birlik ve beraberliğimizi güçlü tutulması,  ülkemizin içinden geçtiği bu zor sürecin üstesinden gelmekte bizlere önemli bir güç katacaktır. Vatandaşlarımızın milli birliğimizi bozacak provokasyonlara karşı dikkatli olmalarını ve oyunlara gelmemelerini istiyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize de acil şifalar diliyorum.” dedi
SAMSUN HABER

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu