Samsun Haberim | Samsun Haber

Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı TRT’de canlı yayınlanacak

Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor karşılaşması Mersin’de oynanacak. Taraftarlar Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı saat kaçta, Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı Canlı yayın hangi kanalda diye merak ediyor. Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı TRT kanalından canlı yayınlanacak. İşte Mersin İdmanyurdu ile Bandırmaspor arasında oynanacak olan TFF 1. Lig karılaşmasının detayları…

Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı TRT’de canlı yayınlanacak
144 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor karşılaşması Mersin’de oynanacak. Taraftarlar Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı saat kaçta, Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı Canlı yayın hangi kanalda diye merak ediyor. Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı TRT kanalından canlı yayınlanacak. İşte Mersin İdmanyurdu ile Bandırmaspor arasında oynanacak olan TFF 1. Lig karılaşmasının detayları…Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı ne zaman?
Mersin İdmanyurdu ile Bandırmaspor arasında oynanacak olan TFF 1. Lig 16. hafta maçı 25 Aralık Pazar günü Mersin Stadında oynanacak.
Mersin’in TFF 1. Lig’deki takımı Mersin İdmanyurdu’nu maçında yalnız bırakmak istemeyen Mersin İdmanyurdulu taraftarlar bu maçı izlemek için Pazar günü stattaki yerlerini alacaklar.
Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı saat kaçta?
Mersin Stadyumunda oynanacak olan TFF 1. Lig 16. hafta mücadelesi olan Mersin İdmanyurdu – Bandırmaspor maçı saat 16:00’da başlayacak. TRT ekranlarından canlı olarak yayınlanacak olan Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı için stada gidemeyecek olan futbolseverler de TRT ekranlarından maçı takip etme fırsatı bulacaklar.
Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı hangi kanalda?
TFF 1. Lig 16. Hafta maçı olarak Pazar günü oynanacak olan Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor maçı TRT ekranlarından naklen yayınlanacak. Özellikle Bandırmaspor taraftarlarının canlı olarak televizyondan takip etmesi beklenen Mersin İdmanyurdu Bandırmaspor mücadelesini TRT TÜRK – www.trtspor.com Canlı olarak yayınlayacak.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu