Melahat’in çocuğu kimden? Esra Erol Melahat olayında flaş gelişme!

Esra Erol, Melahat Hanım'ın olayını aydınlığa kavuşturmaya çalışıyor. Esra Erol'da programında araştırılan Melahat Hanım'ın çocuğu kimden? sorusunda yeni gelişmeler ortaya çıktı. Esra Erol, programında herkesi ekran başına kilitlemeyi başardı.

ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programına yaklaşık bir ay önce katılan Melahat isimli genç kadının "Banyo yapmıyor" diyerek boşanmak istediği eşini bir çok kez aldattığı ortaya çıkmıştı. İki çocuğunun da eşinden olmadığı ortaya çıkan Melahat, ilk çocuğunun babası olarak Celal isimli birini, ikinci çocuğunun babası olarak da Mehmet Muhammet adlı kişiyi belirtmişti. Dün canlı yayında açıklanan sonuca göre Melahat'in çocukları iki kişiden de çıkmadı.

MELAHAT HANIM'IN ÇOCUĞU SEVGİLİSİNDEN ÇIKMADI

Melahat, ilk çocuğunun Celal isimli birinden, ikinci çocuğunun ise yasak aşk yaşadığı Mehmet Muhammet Güneş'ten olduğunu iddia etmişti. Çocuktan haberi olmayan Mehmet Muhammet Güneş ise verdiği röportajda, "Çocuktan haberim yoktu. Eğer DNA testi olumlu sonuçlanırsa bebeği sahiplenirim" diye konuştu. Ancak yapılan DNA testinin sonucuna göre Melahat'in ikinci çocuğunun babası Mehmet Muhammet Güneş değil.

MELAHAT HANIM'IN İLK ÇOCUĞU DA İSİM VERDİĞİ KİŞİDEN ÇIKMADI

Melahat'in ilk çocuğu ve Celal Bey için DNA testi yapıldı. Dün yayınlanan programın canlı yayında Melahat'in yaklaşık 1-1.5 sene birliktelik yaşadığı Celal'in DNA testi sonucu açıklandı. Ancak açıklanan rapora göre Melahat'in ilk çocuğunun birliktelik yaşadığı Celal'dan olmadığı ortaya çıktı.

MELAHAT HANIM VE EŞİ TEK CELSEDE BOŞANDI

Melahat Hanım ile 6 yıl evli kalan eşi Ramazan B. aldatıldığını öğrenince çocukları için DNA testi istemiş ve iki çocuğunun da kendisinden olmadığını öğrenmişti. Bu gerçekler karşısında büyük üzüntü yaşayan Ramazan, Melahat ile tek celsede boşandı.

Bir cevap yazın