Samsun Haberim | Samsun Haber

Mehmet Elbay Bulundu mu? Mehmet Elbay’ı kim öldürdü

Müge Anlı'da 8 aydır kayıp olan Mehmet Elbay aranıyor. Müge Anlı Mehmet Elbay öldürüldü mü? Mehmet Elbay nerede? Yakılmış eşyalar Mehmet Elbay’a mı ait? sorularının cevabını arıyor.

Mehmet Elbay Bulundu mu? Mehmet Elbay’ı kim öldürdü
716 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Müge Anlı'da 8 aydır kayıp olan Mehmet Elbay aranıyor. Müge Anlı Mehmet Elbay öldürüldü mü? Mehmet Elbay nerede? Yakılmış eşyalar Mehmet Elbay’a mı ait? sorularının cevabını arıyor.ATV Ekranlarında uzun yıllar boyunca kayıpları bulan, karanlık olayları aydınlatan Müge Anlı, 25 Eylül 2017 de kaybolan Mehmet Elbay’ı bulabilecek mi? Sayısız kayıp insanı bulan Müge Anlı ile Tatlı sert programında 8 aydır bulunamayan Mehmet Elbay’ın eşinin yaşadığı gizli bir ilişkisi yüzünden olabileceği düşünülüyor
27 Eylül’den itibaren kendisinden haber alınamayan Mehmet Elbay'ın, alacak verecek sıkıntısından dolayı ortadan kaybolduğu tahmin ediliyor. Mehmet Elbay’ın kaybolmadan önce kızını aradığını ortaya çıkaran Müge Anlı, kızının daha sonra babasına bir daha ulaşamadığını söyledi. Yeğen Erol Elbay, amcasının kaybının ardından yaptıkları araştırmada amcasının arkadaşı Cahit Ergül'le arasında sahte senet nedeni ile husumet olduğunu öğrendiklerini aktarıyor.
Kaybolduktan sonra Mehmet Elbay Cahit Bey’e çek yazdığı öğrenildi. Ancak çek acele bir şekilde yazıldığı için soy ismin yanlış yazıldığı ortaya çıktı. Tatlı Sert ekibi Elbay'ın kaybında adı geçen Cahit Bey'le konuşan ekip, Cahit Bey'in Mehmet Bey'e kendisi adına mahkemede takip etmesi için sahte bir senet verdiğini ancak Mehmet Bey'in bu senedi işleme aldığını mahkemeye sunduğunu bir süre sonra takibini yaptığı senedin sahte olduğunu Mehmet Bey'in anlaması ile aralarındaki husumetin doğduğu bilgisine ulaştı.
Cahit ergül’ün Mehmet bey’in kaybolduğunu Mehmet Elbay’ın ablası Nesime’nin facebook sayfasından öğrendiğini söyledi. Müge Anlı ise kayıp Mehmet Elbay’ın kardeşine ‘siz birbirinizi tanımıyorsanız nasıl sosyal medyadan paylaşımlarınız görülüyor’ dedi. Abla Nesime ise suçlamaları kabul etmedi.YANMIŞ KIYAFETLER MEHMET ELBAY’A MI AİTYayına telefon bağlantısı ile katılan ismini vermek istemeyen bir izleyici Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde ormanda bir şeyin yakıldığı ihbarında bulundu. Olay yerine giden polis ekipleri ve Müge Anlı ekibi yapılan incelemenin devam ettiğini söyledi. Gaziantep'te 8 ay önce kaybolan Mehmet Elbay olayıyla ilgili yeni gelişmeler de yaşanıyor. Mehmet Elbay'ın ablası Nesime canlı yayında kardeşinin aldatıldığını iddia etti. Kaybolmadan önce kendisini aradığını söyleyen Nesime, “Kardeşim kaybolmadan iki gün önce beni aradı ve artık dayanamacağını söyledi. Eşi ve kızı kardeşime uyku hapı veriyor” dedi.
Mehmet Elbay’ın eşi ile aşk yaşadığı iddia edilen kişi ise stüdyoda suçlamaları red etti.Mehmet Elbay’ın eşinin iki telefon hattı olduğu ortaya çıktı. Mehmet Elbay’ın kızı Büşra ise annesinin engelli raporu olduğu için ikinci bi hattının olduğunu babası hariç herkesin bu hattan haberdar olduğunu söyledi. Büşra hanım ise annesi ile babasının bu olaydan sonra kavga etmeye başladığını söyledi. Yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir izleyici Mehmet Elbayın kardeşi Nesime hanımın yalan konuştuğunu söyledi.
Mehmet Elbay’ın eşinin neden Mehmet Elbay’dan gizli ikinci telefonu vardı? sorusu da bugünkü programda akılları karıştıran bir diğer detay oldu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu