Samsun Haberim | Samsun Haber

Kulaçlarını çocuklar ve gençler için atacak

21 Temmuz pazar günü, İstanbul'da gerçekleşecek olan 31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışmasında yine gençler damga vuracak.

Kulaçlarını çocuklar ve gençler için atacak
109 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

40. İstanbul Maratonu'nda adımlarını gençler için atan Toplum Gönüllüleri Vakfı(TOG) İğne Deliği Gençlik Merkezi Gönüllülerinden Merve Altan, 31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışında kulaçlarını, çocuklar ve gençler için atacak.

İstanbul'da 31'incisi gerçekleşecek olan etkinlik hakkında konuşan Toplum Gönüllüleri Vakfı(TOG) İğne Deliği Gençlik Merkezi Koordinatörü Oğuzhan Öztanır, ''Dezavantajlı çocukların yüzme sporu ile buluşmasına katkı sağlayabilmek için Sevgili Merve, 6,5 km boyunca aralıksız şekilde kulaç atacak. Farkındalık oluşturmak ve hedefine ulaşmak için de bir bağış kampanyası oluşturdu. 54 ülkeden 2500 sporcu Cemil Topuzlu Parkından start alacak. Akıntının yoğun olduğu mesafede iyilik için kulaç atacak olan yüzücümüz Merve Altan'a başarılar diliyorum'' açıklamasında bulundu.

Merve'nin bağış kampanyasına destek olmak, ne kadar hedefinin olduğunu ve ne kadar bağış topladığını görebileceğiniz internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Hakkında detaylı bilgiye ise buradan ulaşabilirsiniz.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu