Samsun Haberim | Samsun Haber

Kırcalı’dan Havza ziyareti

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Kırcalı’dan Havza ziyareti
153 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Kırcalı Havza’da ilk olarak Havza Belediyesini ziyaret ederek burada Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ile bir süre görüştü.

Ziyarette Başkan İkiz belediye çalışmaları hakkında Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’ya bilgiler verdi. İkiz Havzanın 15 yılda büyük hizmetler aldığını belirterek; “ İlçemizde güzel hizmetler kazandırdık. İnşallah daha da güzel hizmetleri ilçemize kazandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ise Havzanın hızlı bir gelişim gösterdiğini belirterek; “Havza inşallah daha iyi yerlere gelecek. Bunu da hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.
Kırcalı daha sonra Havza Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ömer Büyük ve Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç’i ziyaret etti.

Kırcalı Havza Ziraat Odasında çiftçilerin Havza için önemli olduğuna değinerek; “ Çiftçilerimizin sorunları bizler için önemli. Bu sorunların çözülmesi için elimizden geleni yapmaktayız.” Dedi.
Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı daha sonra ilçede esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Kırcalı son olarak Kevser Camiinde umre ziyareti için kutsal topraklara gidecek 29 kişi düzenlenen uğurlama törenine katıldı.
Kırcalı burada yapmış olduğu konuşmada umreye gidenlere hayırlı yolculuklar dileyerek; “Allah tüm kardeşlerimizin niyetlerini kabul etsin ve bu kutsal mekanlara gitmeyi nasip etsin. Bizlerden Peygamber Efendimize selam söyleyin”dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise “ Cenabı Mevlam bizlere nasip etti, kutsal toprakları gördük. Yüce yaradan tüm din kardeşlerimize kutsal toprakları ziyaret etmeyi nasip eylesin. Umre yolcularımızın niyetini kabul etsin” dedi.

Kırcalı’ya ziyaretlerde Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve partililer eşlik ettiler.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu