Samsun Haberim | Samsun Haber

Karadeniz’de bir Ceren Özdemir vakası daha! Zehra Erdemir vahşice öldürüldü

Bayburt'ta bir kadın, henüz belirlenemeyen nedenle bir saldırganın bıçaklı saldırısına uğradı. Boğazı kesilen kadın yaşamını yitirdi. 45 yaşındaki Zehra Erdemir'in ölümü, geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren ve tüm Türkiye'yi yasa boğan Ceren Özdemir'i anımsattı.

Karadeniz’de bir Ceren Özdemir vakası daha! Zehra Erdemir vahşice öldürüldü
296 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Bayburt'ta bir saldırgan, bıçakla saldırdığı temizlik görevlisi Zehra Erdemir'i boğazından keserek öldürdü. 45 yaşındaki kadın, ölümüyle Türkiye'yi sarsan Ceren Özdemir ile aynı kaderi paylaştı.

Bayburt'ta bıçakla saldırdığı kadını öldüren, bir kişiyi ise yaralayan şüpheli gözaltına alındı.

45 YAŞINDAKİ ZEHRA ERDEMİR'İN BOĞAZINI KESTİ

Vali Nihat Üçyıldız Caddesi'ndeki Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi'ne (KETEM) giden R.Ç. (34), henüz bilinmeyen nedenden dolayı temizlik görevlisi Zehra Erdemir'i (45) boğazından vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Buradan kaçarak Bayburt Üniversitesi Dede Korkut Külliyesi'ne gelen R.Ç, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nda çalışan Süleyman Alan'ı da (47) vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak yaraladı.

SALDIRGAN YAKALANDI

Üniversitenin güvenlik görevlilerince yakalanan R.Ç, polis ekiplerine teslim edildi.

Bayburt Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan Zehra Erdemir, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Süleyman Alan'ın tedavisi sürüyor.

CEREN ÖZDEMİR'İ ANIMSATTI

45 yaşındaki kadının öldürülmesi, geçtiğimiz günlerde Özgür Arduç tarafından öldürülen Ceren Özdemir'i anımsattı. Ceren Özdemir, Zehra Erdemir gibi bir anda saldırıya uğramış, kalbinden bıçaklanmıştı.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu