Samsun Haberim | Samsun Haber

Kara Sevda yeni bölümü 11 Ocak! 51. Bölüm

Star TV yeni yıla özel yayınları ile izleyicilere keyifli bir gün geçirme sözü verirken Kara Sevda dizisinin hayranlarına üzücü bir haber veriyor. Bu akşam tekrarı ile ekranlara gelecek olan Kara Sevda isimli dizinin yeni bölümü ise haftaya hayranları ile buluşuyor.

Kara Sevda yeni bölümü 11 Ocak! 51. Bölüm
115 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Yeni yıl hazırlıkları çerçevesinde yayınlarının bir kısmını tatil eden Star TV, Kara Sevda dizisini de bu kapsamda bir hafta tatil etti. Dizi bu akşam tekrar bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkacak. Yeni bölüm ise haftaya kaldığı yerden devam edecek.
Gün boyunca Bugün Haber, Beni Affet, Duymayan Kalmasın, Aşka Tutsak, Ezgi Sertel İle Lezzetin Haritası, Beni Affet, Zuhal Topal’la Star Haber yayınları ile izleyicilerinin karşısında olacak Star TV, yerli sinema keyfini izleyicilerle buluşturuyor. Kaçma Birader filmi sonrasında ise Kara Sevda dizisinin tekrarı ekranlara geliyor.
Kara Sevda 51. bölümü ile 11 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?Kemal, daha önce karşısına Deniz'in doktoru olarak çıkan kişinin gerçek bir doktor olmadığını anladıktan sonra araştırmasını derinleştirir. Nihan ve Emir'in kendisinden Deniz'le ilgili bir gerçeği saklama ihtimali, Kemal'in aklına tekrar peşinden gideceği o inancı düşürür. “Deniz benim kızım olabilir mi?”
Nihan, Emir'e niye Kemal'le birlikte olduğunu açıklamaya çalışırken, Deniz, ateşlenir ve Vildan tarafından hastaneye götürülür. Bu küçücük hastalık bile, Emir’in haddinden fazla endişelenmesine sebep olur. Nihan, Emir'in Deniz'e karşı artan boğucu ilgisi ile dehşete kapılır. Emir ve Deniz arasındaki bağlar tahmininin ötesinde bir hızla gelişmektedir. Bu durum Nihan'ı en büyük kararlarından birini almaya itecektir. Ama bu karar, Emir'in dikkatinden kaçmaz ve Nihan'ı tahmininden büyük bir felaketin içine atar.
Zeynep, Emir ilişkisinin ortaya çıkması Soydere ailesini temelden sarsar. Zeynep artık parasız, çaresiz ve yapayalnızdır. Zeynep'e en zor gününde el uzatan Emir olur. Hem de Zeynep'in çok uzun zamandır beklediği, hayal ettiği bir hediyeyle birlikte…
Emir, Kemal'in şirketteki hesap hareketleri üzerinden neyi araştırdığının, hangi sorunun peşine düştüğünün farkına varır. Kemal, giderek Deniz'in sırrına yaklaşmaktadır. Kemal, yüreğindeki bilmeceyi çözecek cevabın kapısını açmak üzereyken,
Emir sonucunun çok ağır olacağını bildiği bir karar alır.Kara Sevda 51. BölümSTAR TV YAYIN AKIŞI06:45 Bugün Haber – Yeni Bölüm
08:30 Beni Affet Yerli Dizi – Tekrar
09:45 Duymayan Kalmasın Magazin – Yeni Bölüm
12:30 Aşka Tutsak Yabancı Dizi – Yeni Bölüm
13:45 Ezgi Sertel İle Lezzetin Haritası Yaşam – Tekrar
14:45 Beni Affet Yerli Dizi – Yeni Bölüm
16:15 Zuhal Topal’la – Yeni Bölüm
19:00 Star Haber
20:00 Kaçma Birader Yerli Sinema
22:15 Kara Sevda01:30 Gece Yerli Sinema

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu