Samsun Haberim | Samsun Haber

Kan Donduran İfade: Öpmek İsteyince Bıçaklayıp, Kanını Yaladım

Kendisini öpmek isteyen Ümit Işık'ı bıçaklayıp, bıçaktaki kanını yalayan Rüya E. kan donduran ifadelere imza attı.

Kan Donduran İfade: Öpmek İsteyince Bıçaklayıp, Kanını Yaladım
177 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

18 yaşındaki Rüya E., Antalya'da kendisini öpmek isteyen Ümit Işık'a bıçak ile saldırdı. 25 yaşındaki Ümit Işık'ı bıçakla karnından ve burnundan yaralayan Rüya E. ifadesinde kan donduran bir detayı paylaştı. Genç kız olay sırasında bıçaktan akan kanı yaladığını ve bundan büyük bir zevk aldığını belirtti.
Dün akşam saatlerinde Antalya'nın Kepez İlçesi Yeni Mahalle'deki bir parkta tanışan Rüya E ve Ümit Işık gece boyunca sohbet etti. Park'tan ayrılıp Güllük Caddesi'nde bir bara gitmeye karar veren ikili, sohbetlerine burada da devam etti. Gece boyunca iyi anlaşan Rüya E. ve Ümit Işık bardan çıkarak Ümit Işık'ın Varsak Mahallesi'ndeki iş yerine gitti. Burada Ümit Işık, Rüya E.'yi dudağından öpmek isteyince olanlar oldu. Rüya E. bu davranışa sinirlenerek cebindeki bıçağa sarıldı. Ümit Işık'ı karnından ve burnundan yaraladı. Olayda kendisi de sol kolundan yaralanan Rüya E. daha sonra kayıplara karıştı.
Saldırının ardından çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan Ümit Işık'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtiliyor.
Olay hakkında kısa sürede harekete geçen Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Rüya E.’yi tedavi için gittiği başka bir sağlık kuruluşunda gözaltına aldı.
Rüya E, polise verdiği ilk ifadesinde Ümit Işık’ı bıçakla yaraladığını kabul etti. Yine olsa yine yapacağını söyleyen Rüya E. bıçağın vücuda giriş sesinden orgazm oluyormuş gibi zevk aldığını belirterek tüyler ürpertici bir açıklamaya imza attı. Bıçaktaki kanı yaladığını da anlatan Rüya E. tedavisinin ardından soruşturma için Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu