Samsun Haberim | Samsun Haber

İşte Saldırı Sonrası Kerimcan Durmaz’ın Son Hali!

Samsun'da homofobik saldırıya uğrayan Kerimcan Durmaz'ın saldırı sonrası ilk görüntüsü ortaya çıktı.

İşte Saldırı Sonrası Kerimcan Durmaz’ın Son Hali!
193 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Son zamanların dikkatleri çeken isimlerinden biri olan Kerimcan Durmaz, 30 Kasım gecesi Samsun’da sahne aldığı barda saldırıya uğramıştı. Saldırı haberi sosyal medya üzerinden kısa sürede yayılmış ve konuyla ilgili çeşitli spekülasyonlara yol açmıştı.
Saldırı ile ilgili olarak Kerimcan Durmaz, ilk açıklamalarında sadece ayağının burkulduğunu belirtmiş ancak işin gerçek boyutu sonradan ortaya çıkmıştı.
Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın saldırıdan sonraki ilk fotoğraflarını arkadaşı Onur Akay paylaştı.
İşte Kerimcan Durmaz'ın saldırı sonrası ilk fotoğrafı: 
Darp raporu alırken hasta yatağındaki Kerimcan Durmaz’ın fotoğraflarını çekip paylaşan ses sanatçısı Onur Akay, twitter’dan yaşananlara tepki gösterdi.
Onur Akay paylaşımında pedofiliye, kadına şiddete gösterilen tepkinin homofobik saldırılara da verilmesi gerektiğini vurguladı.
Durmaz’ın ailesi saldırıyı televizyondan öğrendi!
Kerimcan Durmaz’ın ailesi de yaşananları televizyon ekranlarından öğrenmiş ve hastaneye koşmuşlardı. Konuyla ilgili polisin soruşturması devam ederken dün dört kişi gözaltına alındı. Saldırganlar emniyette ifade verdikten sonra sağlık kontrolüne götürüldüler. Bu esnada da dikkat çeken açıklamalara imza attılar.
Saldırganlar Cumhurbaşkanına seslendi!
Saldırganlar Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli’ye seslendiler. Ve şunları eklediler: “RTÜK bunları kaldırsın. Gençliğimizi i… yaptılar. Bunu herkes bilsin”
Saldırı ile ilgili olarak soruşturmanın hala devam ettiği belirtiliyor.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu