Samsun Haberim | Samsun Haber

İsmail YK Evleneceksen Gel’de! İsmail YK Solmaz’a talip oldu 1 Şubat

Ünlü sanatçı İsmail YK 1 Şubat Çarşamba günü katıldığı izdivaç programı Evleneceksen Gel'de Roman Solmaz'a talip oldu.

İsmail YK Evleneceksen Gel’de! İsmail YK Solmaz’a talip oldu 1 Şubat
518 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Ünlü sanatçı İsmail YK 1 Şubat Çarşamba günü katıldığı izdivaç programı Evleneceksen Gel'de Roman Solmaz'a talip oldu.
Show TV'nin sevilen programı Evleneceksen Gel İsmail YK ile sallandı. İsmail YK'nın katıldığı Evleneceksen Gel programı çok izlendi. Dans eden Solmaz'a talip olması beklenen İsmail'in kime talip olacağı ise merakla bekleniyordu.Evleneceksen Gel İsmail YK kime talip oldu?Türkiye'de son yıllarda neredeyse tüm kanallarda yayınlanan evlilik programlarının arasına bu yıl katılan Evleneceksen Gel de sürprizler durmuyor. Son olarak İsmail YK'nın katıldığı izdivaç programında talip olduğu adayı açıklamasıyla hem stüdyodakiler hem de ekran başındakiler büyük bir sürpriz yaşadı.İsmail YK'nın talibi ne cevap verecek?Genç kızların sevgilisi İsmail YK, Evleneceksen Gel programına katıldı. Programı sürekli olarak takip ettiğini ifade eden ünlü sanatçı İsmail YK, mutluluğu o programda bulacağına inandığını ve bir adaya talip olduğunu söyledi. Peki İsmail YK, locadan hangi güzel adaya talip olacak? Katıldığı başka bir programda Evleneceksen Gel isimli izdivaç programında talip olduğu bir aday olduğunu söyleyen İsmail YK, konu ile ilgili fazla açıklama yapmazken talibin ismini de vermedi.
Programı takip edenler ise İsmail YK'nın talip olduğu adaydan nasıl bir cevap alacağını merakla bekliyor. İsmail YK ise tüm ısrarlara rağmen talip olduğu adayı son dakikaya kadar söylemeyeceğini ve büyük bir sürpriz olacağını belirtti.
İsmail YK bu sene çıkardığı 'Geber' isimli single ile büyük bir beğeni toplamaya hazırlanıyor. 2017 yılına 3 yeni parçayla giren İsmail YK'nın son çıkardığı single'ın söz ve müzikleri kendisine ait.1 Şubat Evleneceksen GelKaan, Solmaz'ı ağlattı. Solmaz'ı seven Nurullah ise bu duruma dayanamayarak Kaan'a ateş püskürdü. Solmaz ise yaptığı açıklamada bir şeye tövbe ettiğini açıkladı. Kaan,Solmaz ve Nurullah üçgeninde ne gibi gelişmeler yaşandı? İlişkileri yılan hikayesine dönen Güzel ile Gürkan arasında ise şoke eden gelişmeler yaşandı. 1 Şubat Evleneceksen Gel programında yaşanan tüm gelişmeler program yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacak.İsmail YK Solmaz'a mı talip oldu?İnstagram hesabından Evleneceksen Gel programına katılacağını duyuran İsmail YK “Bu çarşamba “Evleneceksen gel” programını sakın kaçırmayın. Hepinizi düğünüme bekliyorum” dedi. Evleneceksen Gel programına 1 şubat 2017 çarşamba günü İsmail YK dahil olacak. İsmail YK’nın Evleneceksen Gel’de Solmaz’a talip olarak geleceği ve büyük bir topa gireceği kulislerde konuşulurken şuanda Evleneceksen Gel’de İsmail YK’nın kime talip geleceği belli olmadı. Diğer taraftan Solmaz ise 31 ocak salı günü ekranlara gelen bölümde yani dün Kaan ve Fatma'nın bir birleri ile görüşmesi sebebi ile sinir krizleri geçirmiş ve artık ne Kaan ve Nurullah ile asla olmayacağını açıklamıştı. Solmaz tam boşa çıkmışken İsmail YK Solmaz’a talip olarak gelmiş olabilir.
 

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu