İbrahim Sandıkçı “Hep birlikte daha güzele”

Canik Belediyesi’nin gerçekleştirdiği “Başkan Mahallemde” projesi devam ediyor. Hacıismail Mahallesinde onbirincisinin gerçekleştiği buluşmaya Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçının yanısıra, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ak Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, Milliyetçi Hareket Partisi Canik İlçe Başkanı Mustafa Kılıç, Ak Parti Canik Gençlik Kolları Başkanı Sefa Özdemir, Ak Parti Canik Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, Hacıismail Mahalle Muhtarı Bekir Doğan, Canik Mahalle Muhtarları, Canik Belediyesi başkan yardımcıları, birim müdürleri ve mahalle halkı katıldı.

BİRLİKTE OLMAKTAN MUTLUYUZ

Hacıismail Mahallesi Muhtarı Bekir Doğan açılış konuşmasında, “Belediye başkanımız Sayın İbrahim Sandıkçı’nın mahalle buluşmaları projeleri kapsamında, bizlerin taleplerini, isteklerini ekibiyle birlikte mahallemize gelerek bizleri dinlemesi, istek ve taleplerimizi not etmesi, çözüme kavuşturması, bizlerle sohbet etmesi beni olduğu kadar mahalle halkımızı da memnun etmiştir. Bu anlamda mahallem adına başta sayın başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

DAHA GÜZELE BİRLİKTE ULAŞACAĞIZ

Mahalle halkıyla bir arada olmaktan, onlarla sohbet etmekten, onları dinlemekten son derece mutlu olduğunu belirten Canik Belediye başkanı İbrahim Sandıkçı; Canik ilçemize hizmetlerimizi daha hızlı ve sağlıklı gerçekleştirmek için sizlerin düşünceleri, öncelikleri bizim hizmetleri gerçekleştirmemizde kolaylık sağlıyor. Sizlerin düşünceleriyle sizlerin önerileriyle daha iyiye, daha güzele ulaşıyoruz. Bu anlamda bizlerle düşüncelerinizi fikirlerinizi paylaştığınız için tüm mahalle halkına teşekkür ediyorum”

MAHALLE MAHALLE DEVAM EDECEK

Vatandaşlarına, kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Başkan mahallemde projemizi önemsiyorum çünkü Canikli hemşehrilerimizle birlikte olmak, onların sorunlarını yüz yüze dinlemek, çözüm üretmek, gülen yüzleri görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu nedenle sizlerle birlikte olmaya, buluşmaya devam edeceğiz, yapılması gerekenleri çözüme kavuşturacağız" ifadelerini kullandı. Yaklaşık 270 gündür Canik halkına hizmet etmeye devam ettiklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Görevi devraldığımız günden itibaren aralıksız hizmet etmeye devam ediyoruz. Amacımız Canik ilçemizi çok daha yukarılara taşımaktır. Bu anlamda belediye yönetiminde zihniyet değişikliği ile çalışmalarımıza başladık. Harcamalarımızı azami noktaya indirdik. İdari yapımızı ilçemizin ihtiyaçlarına göre şekillendirdik. Kurumlar arası koordinasyonu sağladık. Büyükşehir Belediyemizle uyum içerisinde çalışıyoruz. Şeffaf, denetlenebilir, hesap verebilir bir yönetim anlayışı oluşturduk. Ortak aklı, istişare kültürünü önemsiyoruz. Önceliklerimizi belirleyerek asli işlerimize yöneldik. Gönül belediyeciliği düsturuyla lüksten şatafattan uzak duruyoruz. Fen işleri birimimiz asfalt yol, yeni yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sosyal yardım faaliyetlerimiz devam ediyor. Özetlemek gerekirse eğitimden sağlığa, spordan kentsel dönüşüme her alanda hızlı bir şekilde ilçemizi dönüştürmeye çalışıyoruz” dedi. 

Bir cevap yazın