Samsun Haberim | Samsun Haber

“Hizmet Nimettir dedik hizmete geldik”

31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala en küçük yerel yönetim birimi muhtarlık için adayların kıyasıya rekabeti devam ediyor

“Hizmet Nimettir dedik hizmete geldik”
163 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala en küçük yerel yönetim birimi muhtarlık için adayların kıyasıya rekabeti devam ediyor. İstiklal Mahallesi Muhtar Adayı Mazhar Soylu’da adaylık sürecinde “Hizmet nimettir dedik, hizmete geldik” sloganıyla vatandaşın yanında olmaya devam ediyor.
31 Mart Yerel Seçimleri’ne geri sayım başladı. Muhtarlar da bu seçim maratonunda mahalleli ile sık sık bir araya gelip kazanmak için yarışıyor. Atakum’un İstiklal Mahallesi Muhtar Adayı Mazhar Soylu da zorlu maratonda vatandaşın desteğini alıyor.
1981 yılında Samsun’da doğan Soylu, yaklaşık 20 yıldır İstiklal mahallesinde yaşadığını ve mahalledeki sorunları yakından bildiğini söylüyor. Soylu “ İnsanlarla iletişim halinde olmayı ve onların sorunlarını dinlemeyi seviyorum. Yaşadığım süre boyunca her zaman insanlara faydalı olmak için çalıştım ve insanlar için üretmek beni hep mutlu etmiştir” dedi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu