Samsun Haberim | Samsun Haber

Havza’da ulaşım masaya yatırıldı

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz şehir içi minibüs hat sahipleri ile bir araya gelerek şehir içi ulaşımı ile görüş alışverişinde bulundular.

Havza’da ulaşım masaya yatırıldı
141 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz şehir içi minibüs hat sahipleri ile bir araya gelerek şehir içi ulaşımı ile görüş alışverişinde bulundular.Havza Belediye Meclis Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz amaçlarının ilçe sakinlerinin ulaşım konularında sıkıntılarını gidermek olduğunu belirterek; “Burada alınacak tek tarafı kararlar çözümden daha çok kargaşaya sebebiyet vermekte. O yüzden bu işin asıl muhatapları olan siz şehir için hat sahipleri ile halkımıza en iyi hizmeti ulaştırma çabasındayız. Yine halkımız ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) ile taleplerinizi yerine getireceğiz.” Dedi.
Havza Şehir İçi Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mahmut Aytekin ise amaçlarının vatandaşlara hizmet olduğunu belirterek; “Bu doğrultuda yapılan bu tür toplantılar bizler için önemli. Alınacak ortak kararlar doğrultusunda halkımıza daha kaliteli hizmet etmek edeceğiz.”dedi.
Yapılan toplantıda ilçede 6 farklı noktaya şehir içi minibüs durağı koyulmasına karar verildi.
Toplantıya Belediye Yazı İşleri Müdürü Fatih Çeri, Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçioğlu, Zabıta Müdürü Erhan Demir ve şehir içi hat sahipleri katıldı.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu