Samsun Haberim | Samsun Haber

Kanal Nok

Havza’da mesai gece başladı

Havza’da koronavirüsle mücadele kapsamında belediye ekipleri tarafından gece dezenfeksiyon çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında kaplıcalarda dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmaları yapıldı.

Havza’da mesai gece başladı
419 views
16 Mart 2020 - 10:18
Kanal Nok

Havza Belediyesinden Kovit 19 Mesaisi

Havza’da koronavirüsle mücadele kapsamında belediye ekipleri tarafından gece dezenfeksiyon çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında kaplıcalarda dezenfeksiyon ve ilaçlama  çalışmaları yapıldı.

Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Dezenfeksiyon Ekibi tarafından koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler çerçevesinde kapılıca ve umuma açık yerlerde gece boyunca dezenfeksiyon çalışmaları yapıldı.

Belediyeden yapılan açıklamada, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan ekip tarafında talep gelen resmi kurum ve kuruluşlarda da dezenfeksiyon çalışması yapıldığı, dezenfeksiyon özellikle park, bahçe ve umuma açık alanlarda gece çalışmaların yoğunlukla yürütüleceğini belirtildi. Ayrıca yapılan açıklamada yeteri kadar dezenfeksiyonun stoklarında bulunduğunu ve dezenfeksiyon çalışmalarının devam edeceğine değinildi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu