Samsun Haberim | Samsun Haber

Havza’da Erdal Akan için mevlit

Havza Belediyesinde görevi başında iken vefat eden belediye personeli için mevlid-i şerif okutuldu.

Havza’da Erdal Akan için mevlit
476 views
28 Aralık 2019 - 13:56
Kanal Nok

Havza Belediyesinde görevi başında iken vefat eden belediye personeli için mevlid-i şerif okutuldu.

Görevi başında rahatsızlanan ve Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yoğun bakım servisinde hayatını kaybeden Erdal Akan için ailesi tarafından mevlid-i şerif okutuldu.

Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Akan’ın genç yaşta aramızdan ayrılmasının üzüntüsünü yaşamaktayız. Erdal kardeşimizin çalıştığı dönemde Havzanın her yerinde yapılan hizmetlerde katkısı oldu. Kısa süre de olsa birlikte çalışma imkanı bulduğum, uzun yıllardır arkadaşlığımız olan mesai arkadaşımız, bir kardeşimiz olan Erdal Akan’a Allah’tan rahmet diliyorum. Bir kez daha Havza Belediyesindeki mesai arkadaşları olarak bizler hakkımızı helal ediyor ve kederli Akan ailesine başsağlığı diliyoruz.” dedi.

Akan’ın ikamet ettiği Değirmenüstü Mahallesi Camiinde okunan mevlide Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Belediye Meclis Üyeleri, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar, eski Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, protokol üyeleri ile Akan’ın mesai arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu