Samsun Haberim | Samsun Haber

Hanife Programa Bir Döndü Pir Döndü

Dikkat çeken programı Zuhal Topal'la da Hanife'nin açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Hanife Programa Bir Döndü Pir Döndü
223 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Flash Tv ekranlarında başladı ilk olarak izdivaç programları… Şu anda Atv ekranlarında boy gösteren Esra Erol o zamanlar henüz daha sunuculuğunu konuşturamıyor, şıkıdım şıkıdım oynuyordu. Üzerinden yıllar yıllar geçti. Büyük paralar ile o kanal senin bu kanal benim dolaştı. Başarısı ve reytingi nedeniyle rakipleri de oldu yıllar içinde. Hande Ataizi bile evlilik programı yaptı. Seda Sayan'ın yaptığı programı da unutmamak lazım. Hala televizyonlarda Uğur Arslan ile birlikte boy gösteriyor. Esra Erol'un en büyük rakibi galiba hep Zuhal Topal oldu. Yıllar içinde izdivaç programlarında görmediğimiz rezalet kalmadı derken dün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.
Evli olup programa çıkanları gördük, aynı anda pek çok kişiyi idare edeni de ama bu yaşanan yok artık dedirtti.
Zuhal Topal'la da dikkat çeken gelin adayı Hanife'nin defalarca Birkan'ın evinde kaldığı ortaya çıktı. Yatak görüntüleri ortaya çıkan Birkan'ın annesi Songül Hanım'ın programa geri dönem Hanife'ye programda yokken nerede kaldığını imalı bir şekilde sorması üzerine yer yerinden oynadı. Birkan annesinin sözlerinin ardından Hanife'den hoşlandığını ve talip olmak istediğini söyledi.
Ancak dikkat çeken gelime bütün bunların arkasından yaşandı. Birkan'ın annesi Songül Hanım'a misilleme yapan Hanife Zuhal Topal'ın bile şaşırmasına neden olan bir açıklamaya imza attı.
Esmira'nın her gün Birkan'lara gittiğini söyleyen Hanife'nin açıklaması stüdyonun buz kesmesine neden oldu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu