Samsun Haberim | Samsun Haber

Haluk Levent, çağrıya duyarsız kalmadı!

Samsun’da beynindeki tümör sebebiyle yaşam mücadelesi veren ve maddi imkansızlık nedeniyle ameliyat olamayan genç kadın için Samsun Beyi tarafından atılan tweet, ünlü sanatçı Haluk Levent’i harekete geçirdi.

Haluk Levent, çağrıya duyarsız kalmadı!
458 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Genç kadın için düğmeye basıldı..

Samsun’da beynindeki tümör sebebiyle yaşam mücadelesi veren ve hastalığı her geçen gün daha da ilerleyen genç kadına destek için atılan bir tweet, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Samsun’un fenomen Twitter hesabı Samsun Beyi’nin yaptığı paylaşımın ardından konuya duyarsız kalmayan ünlü sanatçı Haluk Levent, genç kadının tedavi olması için ihtiyaç duyulan paranın temini için düğmeye bastı.

Samsun Beyi’nin “Samsun’da 24 yaşındaki Cansu Yolcu, beynindeki tümör sebebiyle yaşam mücadelesi veriyor. Ameliyat masrafları, ailenin bütçesini aşıyor! Hızla elden ele yayalım, vicdanlı bir hayırsevere denk geliriz umarım” şeklinde attığı tweete yanıt veren Haluk Levent, Samsun’daki AHBAP Yönetimine “Samsun Ahbap! Haydi kızımıza uğrayalım” diyerek ekibini harekete geçirdi.

AHBAP adlı gençlik oluşumunun genel başkanı olan Haluk Levent’in bu çağrısı üzerine, Ahbap Samsun ekibi hızla harekete geçerek, genç kadının ailesiyle buluşmak üzere yola çıktı. Sadece bir saat içerisinde hızla harekete geçen Haluk Levent ve AHBAP Samsun Ekibi takdir topladı.

Samsun Ahbap!
Haydi kızımıza uğrayalım!@AHBAP_Samsun https://t.co/cJW42XERqG

— Haluk Levent (@haluklevent) December 5, 2019

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu