Samsun Haberim | Samsun Haber

Hakkı Çetin öldürüldü mü? Müge Anlı Hakkı Çetin olayında flaş gelişme!

Müge Anlı, Hakkı Çetin'i kim öldürdü? sorusuyla ekran başında. Hakkı Çetin dosyası Tatlı Sert programının 6 Aralık yayınına damga vurdu. Ağustos'ta ölen 62 yaşındaki Hakkı Çetin kim tarafından öldürüldü? Çetin'in üvey kızları, babalarının ölümüyle ilgili anneleri Saliye Çetin'i suçluyor. Müge Anlı'daki Hakkı Çetin olayı ile ilgili son gelişmeler haberimizde.

Hakkı Çetin öldürüldü mü? Müge Anlı Hakkı Çetin olayında flaş gelişme!
497 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Müge Anlı Hakkı Çetin dosyasında ilerliyor. Tatlı Sert programında araştırılan Hakkı Çetin dosyasında bugün yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı, bugün de herkesi ekranlara kilitlemeyi başardı. Dünkü programda öz iki kız kardeş, kalp krizinden öldüğü söylenen üvey babaları Hakkı Çetin için, annesi Saliye Çetin ve annesinin dostu olduğu söylenen Mehmet Ali Bey'in üvey babaları olan Hakkı Çetin'i öldürmüş olabileceklerini söyledi. Hakkı Çetin öldükten 5 gün sonra mahallede, annesinin dostuyla (Mehmet Ali Bey) adı çıktı diyen kız kardeşlerden biri, durumun tekrar araştırılmasını, yayına katılmalarının ihbar yerine geçmesini istediğini dile getirdi. Bahsedilen olayda, kızların anneleri Saliye Çetin'in, üvey babalarının eski eşi  (iki kuma) aynı evde yaşarken, kavga etmelerinin üzerine kuma evi terk etti. Anne Saliye Çetin, eşiyle birlikte tek başlarına yaşamaya başladı. Sonrasında üvey baba, annelerine resmi nikah kıydı.

HAKKI ÇETİN ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

Tokat'ın Erbaa ilçesinde 14 Ağustos'ta hayatını kaybeden Hakkı Çetin'in kalp krizinden ölümünü şüpheli bulan üvey kızları, anneleri ve annelerinin dostu olan Mehmet Ali Bey'in, üvey babalarını öldürmüş olabileceğini söyledi.  İki kız kardeşten biri, "Annem üvey babamı aldatıyordu, biz de kaç kez yakaladık. Neden yapıyorsun dediğimizde tekrar yapmayacağını, özür dilediğini söyledi. Ama tekrar yaptı. Belki de annem, üvey babamın mallarını üzerine almak için, dostuyla cinayet işlemiş olabilir' dedi.

HAKKI ÇETİN DOSYASINDA MEHMET ALİ DETAYI

Kendisine, Hakkı Çetin'in eşi ile aynı evde mi yaşadıkları sorusunu kesin bir dille reddeden Mehmet Ali Bey, Hakkı Çetin'in kendi eşini hastaneye gönderirken, kendisine haber verdiğini, her fırsatta kendisini yanlarına çağırdıklarını dile getirdi.

ANNE SALİYE ÇETİN ÇOCUKLARINI YALANLADI

İki kız kardeşin iddialarına cevap veren Saliye Çetin, çocuklarının yalan söylediğini idda etti. 'Kesinlikle Mehmet Ali Bey'le aramda bir şey yoktur' diyen Çetin, eltisinin telefonla bağlanarak 'Bana Mehmet Ali Bey'le beraber olduğunu söyledin' demesi üzerine, tartışma çıkardı. Mahalledeki komşular da arayarak Mehmet Ali Bey'le Saliye Hanım'ın aralarında ilişki olduğunu dile getirdi.

DAHA ÖNCE İLK EŞİNİ HAKKI ÇETİN'LE ALDATMIŞ

İki kız kardeş, daha önce annelerinin, ölen üvey babasıyla gerçek babalarını aldattığını da belirtti.  Ancak ilk eş durumu kabullenmeyince, eşinden boşandı. Hakkı Çetin ise, 'yuvanı ben bozdum, çocuklarına ve sana sahip çıkacağım' diyerek kızların annesini kuma olarak aldı. Annelerinin üvey babalarını Mehmet Ali Bey'den önce başka biriyle de aldattığını iddia eden kızlar, elektrik kutusunda annelerine başkaları tarafından yazılan mektuplar bulduklarını belirttiler.  Sonrasında durumu öğrenen üvey baba, ayrılmak istedi. Ancak, ayrıldıklarında üzerine mal ve mülk kalmayacağını düşünen annelerinin cinayet işlemiş olabileceğini belirttiler.Üvey babalarını, annesi ve annesinin dostunun, para için öldürmüş olabileceklerini belirttiler.

İKİ KIZ ANNELERİNİ NEDEN İHBAR ETTİ?

Kız kardeşlerden biriyle tartışma yaşayan anne, üvey çocuklarından birini yuvasını bozmakla suçladı. Hakkı Çetin ile olan fotoğrafının, yuvasını bozmakla suçladığı çocuklardan birinin, kendi eltisine göstermesi üzerine, elti fotoğrafı alıp, ilk eşine gösterdi. İlk eş (kız kardeşlerin gerçek babası) aldatıldığını o zaman anladı. Çocuklarına 'ben yokken eve biri geliyor mu' diye sorduğunda, 'annem bize çikolata verip, odaya kililiyor' cevabı alan baba, boşanma davası açtı. Müge Anlı dosyayı çözebilecek mi?

Annelerinin çocuklarına şiddet uyguladığını belirten kardeşler, annelerinin uygunsuz hayat yaşadığını, tüm komşularının durumlardan haberdar olduklarını, gerçek babalarına ve üvey babalarına yaptıklarına katlanamadıklarını ve bu yüzden ihbar ettiklerini belirtti.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu