Samsun Haberim | Samsun Haber

Görevden alınan Taner Tekin’den ilk açıklama

Görevden alınan MHP Samsun İl Başkanı Tekin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı

Görevden alınan Taner Tekin’den ilk açıklama
136 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Görevden alınan MHP Samsun İl Başkanı Tekin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Tekin, ” Yaklaşık 3 yıldır Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli
beyin takdirleriyle yürütmekte olduğum Samsun İl Başkanlığı görevim bugün
itibariyle Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin talimatlarıyla son bulmuştur”
dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından dün apar topar Ankara’ya çağrılan Taner Tekin görevinden alındı. Taner Tekin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi;
“Değerli Samsunlu hemşehrilerim, Yol yürümekten her zaman gurur duyduğum ülküdaşlarım…Yaklaşık 3 yıldır Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin takdirleriyle yürütmekte olduğum Samsun İl Başkanlığı görevim bugün itibariyle Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin talimatlarıyla son bulmuştur. Herkesin bilmesini isterim ki ömrümü adadığım Türk Milliyetçiliği ve Türk İslam Ülküsü davama hizmet etme kararlılığım bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da devam etmektedir. Şahsıma güvenerek İl Başkanlığı gibi kutsal ve şerefli bir görevi bizlere emanet eden Türk Dünyasının ve Milliyetçi Ülkücü Hareketin Bilge Lideri Genel Başkanım Sayın Devlet BAHÇELİ Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunar; ömrüm vefa ettiği sürece son nefesime kadar almış olduğu her kararı sorgulamaksızın emrinde olduğumu dost düşman herkesin bilmesini isterim.

Görevimiz boyunca bizlere desteklerini esirgemeyen tüm Genel Başkan Yardımcılarıma MYK üyelerime, İl yöneticilerime, İlçe Başkanlarıma, ülküdaşlarıma ve her biri birbirinden değerli hemşehrilerime bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla…”

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu