Samsun Haberim | Samsun Haber

Galip Öztürk’ten net açıklama!

İsmail Uyanık'ın kendisine gerçekleştirdiği ziyaretin farklı algılanmaması gerektiğini söyleyen Samsunlu İşadamı Galip Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, “Yüksel Yıldırım ve ekibine maddi ve manevi her zaman destekçiyim” dedi.

Galip Öztürk’ten net açıklama!
137 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Samsunlu İşadamı Galip Öztürk, Samsunspor Kulübü eski Başkanı İsmail Uyanık'ın kendisini ziyaretinin ardından servis edilen fotoğraf ile algı operasyonu yapılmak istendiğini belirtti. Samsunspor Kulübünün başarısı için her zaman üzerine düşeni yaptığını ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğini belirten Galip Öztürk, "Yüksel Yıldırım, kulübümüzü hak ettiği yere ulaştırmak için mücadele etmektedir. Ben de bu mücadelede üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırım. Hep birlikte takımımıza ve yönetimimize sahip çıkmalıyız" dedi.

İşte o açıklamanın tamamı;

Samsunspor Kamuoyunun Dikkatine;

Bilindiği gibi dün, Samsunspor kulübünün bugüne kadar yaşadığı  pek çok başarıda imzası bulunan değerli dostum İsmail Uyanık, şahsıma bir nezaket ziyaretinde bulunmuştur.

Bu ziyaretin fotoğrafları sosyal medyada yer alınca, ne yazık ki kamuoyumuzda bir takım olumsuz algı ve yargılar oluşmuş, bu tartışmalar kulübümüze zarar verecek boyutlara ulaşmıştır.

Şu çok iyi bilinmelidir ki; bu ziyaret yukarıda ifade ettiğim gibi sadece bir nezaket ziyaretidir. 

Bundan farklı bir anlam çıkarılması ancak art niyetle ifade edilebilir.

Hem Sayın Uyanık, hem de bugün kulübün başkanlığını üstlenen Sayın Yüksel Yıldırım, tamamen salih niyetlerle, kulübümüzü hak ettiği noktaya yeniden taşımak için birlikte yola çıkmışlardır. 

Fakat eskilerin deyimiyle "Bir koltuğa iki karpuz sığdırmak" kolay değildir. Hele, "davul sende tokmak bende" anlayışıyla kulüp yönetmek mümkün olamayacağı için bu birliktelik sonlanmıştır. 

Ben, İsmail Uyanık döneminde olduğu gibi, doğru işler yapıldığı müddetçe Sayın Yıldırım yönetimini de maddi ve manevi olarak desteklemeye devam edeceğim. 

Ortaya atılan asılsız dedikodulara prim  verilmemesini ve  şampiyonluk yolunda bugünkü yönetimin etrafında kenetlenilmesini, bizlere inanan Samsunspor taraflarından ve hemşehrilerimden istirham ediyor, şanlı Samsunsporumuza önümüzdeki dönemde üstün başarılar diliyorum.

Saygılarımla

Galip Öztürk

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu