Samsun Haberim | Samsun Haber

Fahire Kara’nın yaşadığı kesinleşti! Müge Anlı Fahriye Kara nerede?

Müge Anlı'nın aradığı Fahire Kara'nın yaşadığı eve ve satışını yaptığı eşyaları sakladığı deposuna ulaşıldı. Fahriye kara'nın yaşadığı kesinleşti. Fahire Kara Müge Anlı ile Tatlı Sert programını da izledi.

Fahire Kara’nın yaşadığı kesinleşti! Müge Anlı Fahriye Kara nerede?
759 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Müge Anlı'nın aradığı Fahire Kara'nın yaşadığı eve ve satışını yaptığı eşyaları sakladığı deposuna ulaşıldı. Fahriye kara'nın yaşadığı kesinleşti. Fahire Kara Müge Anlı ile Tatlı Sert programını da izledi.ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bir başarıya imza attı. 26 yıl önce hac vazifesini yerine getirirken yaşanan izdihamda kaybolan ve öldüğü sanılan Fahriye Kara'nın ailesi onu haftalardır arıyordu. Müge Anlı Fahire Kara'nın izini sürdü ve çok önemli bilgilere ulaştı.Fahire Kara'nın yaşadığı tespit edildi!Fahire Kara'nın hayatta olduğu ve Suudi Arabistan'da yaşadığı kesinleşti. Müge Anlı ile Tatlı Seet programına katılan ATV Haber muhabiri Göktuğhan Aydın stüdyoda önemli açıklamalarda bulundu. Müge Anlı stüdyolarında tatlı bir heyecan olduğunu aktaran Aydın, 6 hafta önce Müge Anlı'nın bir ipucu yakaladığını ve 26 yıl önce öldü sanılan Fahire Kara'nın yaşadığını tespit ettiğini aktardı.Fahire Kara yayını izledi!Fahire Kara'nın yaşadığının öğrenilmesi ile ilgili konuşan Müge Anlı ise, “Biz altı hafta önce aramaya başladık Fahire Kara'yı ve önce geldiğinde bir çok kişi inanamadı. Ardından gelen telefonlar bize Fahire Kara'nın yaşandığını kanıtladı. Batmanlı Fahire Kara'nın 90 yaşındaki eşini hac faciasında kaybettikten sonra 7 yıl boyunca bir evde tutulduğunu söyleyen bir kadın vardı.” dedi.Kayıp Fahire Kara dosyası kapanmak üzereFahire Kara ile ilgili ele geçen bilgileri anlatmaya devam eden Müge Anlı sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Fahire Kara'yı en son gören 4 ay önce gördüğünü söylemişti. Bizler 4 aydır Fahire Kara, nasıl bu yayınları görmez, nasıl haberi olmaz? diye düşünürken hafta sonu aldığımız bir haber Fahire Kara'nın yayını izlediğini öğrendik. Hatta çocuklarının fotoğrafını internetten görüyor.
Fahire Kara'nın çocukları: 'Bu acı bitsin'
Fakat şu anda ortaya çıkarsa orada bulunan 3 çocuğunun babasının en iyi ihtimalle cezaevine atılması korkusundan dolayı yaşanan endişe nedeniyle ortaya çıkmadığını öğrendik. Gerçekten de orada altı hafta öncesine kadar satış yapan Fahire Kara ortada yok. 2 erkek, 1 kız çocuğu olduğunu öğrendik.”
http://www.samsunhaberim.com/muge-anli-fahire-kara-bulundu-h6703.html

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu