Samsun Haberim | Samsun Haber

Evleneceksen Gel Solmaz son bölümde neler oldu?

9 Ocak Show Tv Evleneceksen Gelde neler oldu? Annesi Nurullahı Babası Kaan'ı seçen Solmaz ne karar verecek? 9 Ocakta yayınlanan programda Nurullah Solmaz için Zeybek oynadı Sinirlenen Kaan ise tepki gösterdi. Solmaz ise ikisine birden kızdı ve sert sözler konuştu.

Evleneceksen Gel Solmaz son bölümde neler oldu?
322 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

9 Ocak Show Tv Evleneceksen Gel'de neler oldu? Solmaz Kaan ilişkisi ne durumda? Annesi Nurullah'ı Babası Kaan'ı seçen Solmaz ne karar verecek? 9 Ocakta yayınlanan programda Nurullah, Solmaz için Zeybek oynadı Sinirlenen Kaan ise tepki gösterdi. Solmaz ise ikisine birden kızdı ve sert sözler konuştu.ANNESİ NURULLAHI BABASI KAANI SEÇEN SOLMAZ KİMİ TERCİH EDECEK9 Ocak Show Tv Evleneceksen Gel de Solmaz Annesinin Nurullah'ı ve Babasının Kaan'ı seçmesi üzerine zor durumda kaldı. İki talibinin de kendisi için istekli olduğunu söyleyen Solmazın kararı merak ediliyor. Geçen haftaya kadar Kan ile görüşen ve Kaan için sürprizler hazırlayan Solmaz daha sonra hasta olmuş ve hasta iken ziyaretine bir tek görüşmemesine rağmen Nurullah gelmişti. Bu gelişme üzerine Kaan’dan uzaklaşan Solmaz annesinin Nurullah'ı tebrik etmesi üzerine ibre bir anda Nurullah'a doğru dönmüştü.
Daha sonra Solmazın babası ise Kaan'ı damat adayı olarak tercih ettiğini söylemesi üzerine Solmaz bir anda iki damat adayının arasında kaldı. 9 Ocak tarihindeki programda Nurullah ile Kaan sürekli solmaz için tartışırken Solmaz araya girerek sürekli benim adımı anmayın beni istemiyor iseniz gidip taliplerinizi arayabilirsiniz dedi.
Nurullah da bu arada Solmaz için Zeybek havası oynadı. Bu oyun üzerine sinirlenen Kaan ise nurullaha tepkisini gösterdi. Solmaz ise kendisininde oynamasına karşı çıkan Kaan için dansına karışmaması gerektiğini her insanın istediği zaman oynaması gerektiğini söyledi.Evleneceksen Gel 95.Bölüm 1.Kısım (9 Ocak 2017)Evleneceksen Gel 95.Bölüm 2.Kısım (9 Ocak 2017)

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu