Samsun Haberim | Samsun Haber

Evleneceksen Gel 26 Aralık ‘Solmaz – Kaan’ çifti Kapadokya’ya gitti

Show TV'de yayınlanan “Evleneceksen Gel” programının 26 Aralık Pazartesi yayınlanan bölümünde neler yaşandı? Evleneceksen Gel Son bölümde neler olduğunu merak edenler için detaylar haberimizde. Eleneceksen Gel yeni bölüm detayları

Evleneceksen Gel 26 Aralık ‘Solmaz – Kaan’ çifti Kapadokya’ya gitti
657 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Show TV'de yayınlanan “Evleneceksen Gel” programının 26 Aralık Pazartesi yayınlanan bölümünde neler yaşandı? Evleneceksen Gel Son bölümde neler olduğunu merak edenler için detaylar haberimizde. Eleneceksen Gel yeni bölüm detaylarıEvleneceksen Gel Show Tv'de yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı. Evleneceksen Gel 85. Bölüm (26 Aralık 2016) tüm kısımları burada! Solmaz Kaan aşkında dönüm noktası, Solmaz Kaan'a Kapadokya'da sürpriz düzenledi. İşte detaylar..Evleneceksen Gel 26 Aralık Pazartesi neler yaşandı? Sevilen izdivaç programında öenmli gelişmeler yaşandı. Solmaz ve Kaan tekrar bir araya geldi. Nurullah ise talipleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.Show tv evleneceksen Gel'de neler oldu, yeni bölümde bugün yaşananlar. Hafta sonu Solmaz ile Kaan Kapadokya'da soluğu aldı. Solmaz'dan Kaan'a Kapadokya'da büyük bir sürpriz vardı. Haftalardır, Kaan'ı üzen Solmaz onun için “Kaan Seni Seviyorum Mutluluktan Uçuyorum” pankartı hazırlamıştı. Solmaz ve Kaan Kapadokya Aşk Vadisi'nde aşklarını tazelediler.Fatma Nurullah görüşmesi bugünde devam etti, Nurullah'ın kararı ne olacak beklenmeye başladı. Nurullah Solmaz'a kendileri ile çocuk gibi oynadın verdiğin sözleri tutmadın dedi. Solmaz ise Nurullah'a ne yaptım diye sitem etti.HERKESİN DÜŞÜNCESİNE SAYGI DUYUYORUMKaan Nurullah ve Solmaz'ın geçen hafta görüştüğü Murat'ın sözleri üzerine ” Herkesin düşüncesine saygım var ancak onların düşüncesine göre yaşanmaz ” dedi. Herkesin söylediklerine kulak asarsak mutlu bir şekilde yaşayamayız diye sözlerine ekledi. Solmaz'ın düşüncelerini önemsediğini ve ona baktığını belirtti.Evleneceksen Gel 23 Aralık Cuma günü neler yaşandı?İzdivaç yapmak isteyen adaylar Seda abnaları ile buluştu. Bugün yayınlanan Evleneceksen Gel'e yine Solmaz Kaan damgasını vurdu. Birbirlerine nispetyapan adaylar hafta başında taliplerini beklediklerini belirtmişlerdi. Nurullah ikinic talibi Fatma ile görüştü, Fatma'yı tanımaya çalışan Nurullah'ın cevabı ne olacak? Solmaz'ın talibi gece kulübü işletmecisi Murat dünkü bölümde Solmaz ile ilk kez konuşmuş, görüşmeleri devam ederken Kaan dayanamamış ve konuşmanın arasına girmişti. Solmaz Murat'a evet diyecek mi? Kaan'ın kırmızı oda teklifini kabul eden Solmaz, Kaan'a karşı içinde hala birşeyler olduğunu gösterdi.KAAN SOLMAZ CEPHESİTalibi ile görüşen Solmaz Kaan'ın ailesi ile karşı karşıya gelmesine neden oldu. Kaan'ın babası dünkü programa katılmış oğlunun Solmaz'ı hala sevdiğini söylemiş “Oğlum Solmaz için mücadeleye devam etmeli” demişti.
Evleneceksen Gel 85.Bölüm 1.Kısım (26 Aralık 2016)Evleneceksen Gel 85.Bölüm 2.Kısım (26 Aralık 2016)Evleneceksen Gel 85.Bölüm 3.Kısım (26 Aralık 2016)Evleneceksen Gel 85.Bölüm 4.Kısım (26 Aralık 2016)Evleneceksen Gel 85.Bölüm 5.Kısım (26 Aralık 2016)Evleneceksen Gel 85.Bölüm 6.Kısım (26 Aralık 2016)Evleneceksen Gel 85.Bölüm 7.Kısım (26 Aralık 2016)

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu