Sosyal medyadan yeterince faydalanamıyoruz!

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Tayyare, AK Parti hükümetinin canla başla yaptığı hizmetleri anlatamadığını belirterek, “3 kasım 2002 öncesi Türkiye’yi gençlerimize tanıtamadığımız için 35 yaş altı gençlerimiz, 03 kasım 2002 öncesi Türkiye daha iyi ve güzeldi sanıyor.” Dedi.

"Sosyal medyadan yeterince faydalanamıyoruz!"

Samsun Aes’den 1 mayıs mesajı

Yusuf Has Hacib’in ”Kimin sana bir emeği geçerse, sen ona karşılık daha fazlasını yapmalısın.” sözünü daha iyi idrak ettiğimiz ve bir çoğumuzun kendimizi koruma altına aldığı bir ortamda , insanların yaşamını sürdürebilmesi için mücadele eden emekçilerin önemini daha iyi anladığımız zamanlardan geçiyoruz.

"Samsun Aes’den 1 mayıs mesajı"

Kar devam ediyor

Tekkeköy Belediyesi karla mücadele ekipleri yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle sürdürdüğü çalışmaların yanında özellikle hastaların hastaneye ulaştırılması için seferber oldu Tekkeköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı karla mücadele ekipler, ilçenin yüksek yerlerinde etkili olan alanlardaki karla mücadele çalışmalarının yanında hastaların hastanelere ulaştırılması için sefer oldu. Tekkeköy Belediyesi karla mücadele ekiplerinin hava tahmin raporları doğrultusunda önceden tedbir almaları ve koordineli bir şekilde çalışmaları ile ulaşımda aksamalarında önüne geçti.

"Kar devam ediyor"

ECZANELERDE DİKKAT

Bildiğiniz üzere COVID-19 ile mücadele halindeyiz. Olağan koşullarda olduğu gibi içinden geçtiğimiz bu olağandışı günlerde de sağlık merkezleri ve eczaneler, 7/24 sağlık hizmeti vermeye devam ediyor. Siz değerli vatandaşlarımız maske, dezenfektan, bağışıklık sitemi güçlendirici gibi pek çok önlem için eczanelerimize geliyor, sağlık danışmanlığı hizmeti alıyorsunuz. İçinde olduğumuz şu dönemde eczaneler risk alanı ve eczacılarımız da riskli meslek grupları arasındadır.

"ECZANELERDE DİKKAT"

“TÜM BİRİMLERİMİZLE HALKIMIZIN YANINDAYIZ”

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”Camileri, sosyal tesisler,okullar,parklar ve belediye hizmet binamızda bulaşıcı hastalıklara karşı programlı olarak dezenfeksiyon çalışması yapıyoruz. Halkımız, konuyla ilgili hassasiyetini muhafaza etsin. Gerekli tedbirleri aldığımızdan da emin olsunlar” dedi.

"“TÜM BİRİMLERİMİZLE HALKIMIZIN YANINDAYIZ”"

“KORONAVİRÜS VURGUNCULUĞU ZİRVEDE”

CHP, Meclis Araştırması istedi
Türkiye’deki ilk Korona Virüs vakasının açıklaması ile eş zamanlı olarak bazı gıda, hijyen ve
medikal ürünlerde yaşanan anormal fiyat artışları ve stokçuluk iddialarını Meclis gündemine
taşıyan CHP, bu ve benzeri durumlarda aynı sorunun yaşanmaması adına yapılacak
düzenlemelerin belirlenmesi için Meclis Araştırması istedi.

"“KORONAVİRÜS VURGUNCULUĞU ZİRVEDE”"