Başkan Aksu: Çiftçiye ve tarıma büyük destek veriyoruz

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun’da çiftçimize 53.795.000 lira mazot ve gübre destek sağlandığını belirterek, ödemelerin çiftçilerin hesaplarına aktarıldığını belirterek, Daima çiftçilerimize en güzel imkanları sunmanın gayreti içerisinde olduk” dedi.

"Başkan Aksu: Çiftçiye ve tarıma büyük destek veriyoruz"

Ersan Aksu: “Yolumuza daha da güçlü devam edeceğiz”

AK Parti Samsun İlçe Danışma Meclisi Toplantıları belirlenen takvim çerçevesinde devam ederken Asarcık, Canik, Tekkeköy, Salıpazarı, Ayvacık, Havza, Ladik, Çarşamba, Yakakent ve 19 Mayıs ilçelerinde toplantılar tamamlandı.Şu ana kadar yapılan danışma meclisi toplantılarına katılan İl Başkanı Ersan Aksu, Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, önemli mesajlar verdi.

"Ersan Aksu: “Yolumuza daha da güçlü devam edeceğiz”"

Samsun-Sivas Dermiryolu Hattı ve Hızlı Tren için flaş açıklama

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun-Sivas demiryolu hattının modernizasyon çalışmaları tamamlanarak 88 yıl sonra AB standartlarında yenilendiğini belirterek, “Bu hat hem yük hem de yolcu taşımacılığının yanısıra ulaşım, ticaret ve istihdam alanlarında Samsun’a önemli katkı sağlayacak” dedi.

"Samsun-Sivas Dermiryolu Hattı ve Hızlı Tren için flaş açıklama"

Ersan Aksu: “Yeni yatırımlarla Samsun kazanacak”

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Yerel YönetimLer Bölge Toplantıları’nın çok faydalı sonuçlar ortaya koyduğunu belirterek, “Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekillerimiz başta olmak üzere belediye ve ilçe başkanlarımız ile Samsun için çalışıyoruz. Güzel şehrimize hizmet için, mevcut devam eden ve yeni yatırımlar için seferber olduk” dedi

"Ersan Aksu: “Yeni yatırımlarla Samsun kazanacak”"