Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol’da Samsun’dan canlı yayın! Burcu Şahin yeni hayatına başlıyor

Esra Erol Burcu Şahin olayında yeni gelişmeler yaşandı. Burcu Şahin haftalardır göremediği 11 aylık bebeğine Esra Erol sayesinde kavuşmuştu. Yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan Burcu Şahin, bebeğine kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş canlı yayına bağlanarak, Burcu Şahin'e yardım edeceklerini belirtmişti. Burcu Şahin bugün Samsun'da yeni hayatına başlıyor.

Esra Erol’da Samsun’dan canlı yayın! Burcu Şahin yeni hayatına başlıyor
575 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Esra Erol'da programı yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Pograma katılan Burcu Şahin izleyenlere duygusal anlar yaşatmıştı. Burcu Şahin isimli 19 yaşındaki genç kadın, 3 hafta önce eşi Yunus Ş. ve ailesi tarafından evden atılarak, bebeği kendisinden zorla alımıştı. Esra Erol'da programına katılan avukatlar, bebeğin velayetinin anneye verilmesini sağladı. Küçükçekmece 3. Aile Mahkemesi'nin kararı sonrası velayet anne Burcu Şahin'e verildi. 

SAMSUN DERNEKLER FEDERASYONU GENEL BAŞKANI YILDIRAY BAŞ CANLI YAYINA BAĞLANMIŞTI

Samsun Dernekler Federasyonu Yıldıray Baş, Esra Erol'da programı canlı yayınına bağlanarak, Burcu Şahin'e sürpriz yapmıştı. Daha önce de Esra Erol'da programına katılan başka bir mağdura da yardımda bulunan Baş, "Bu kardeşimizin Samsun'da işi hazır, bir yıllık kirası ödenmiş evi hazır, buradaki yeni dünyası hazır. Samsun bölge başkanı ve yöneticilerimizin de talimatıyla bu işlemi gerçekleştirdik. Samsun adına ne gerekiyorsa her zamanki gibi varız" diye konuşmuştu.

BURCU ŞAHİN SAMSUN'A GELDİ

Esra Erol'un dünkü yayınlanan programında, Burcu Şahin'in Samsun'da yeni bir hayata başlamak üzere, programdan ayrılacağı belirtilmişti. Şahin dünkü programda, "Herkesden Allah razı olsun. Buradaki herkes bana yardımcı olmaya çalıştı. Annemin yapmadığı iyiliği yaptılar bana. Bana sahip çıktınız. Çok mutluyum, yarın çocuğumla yeni bir hayata başlamak için Samsun'a gidiyorum. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah." demişti. Burcu Şahin'in bugün Samsun'a geldi. Canlı yayında yeni evi ve yeni eşyalarıyla Burcu Şahin'e sürpriz yapıldı.

KAPIYI SADEF BAŞKANI YILDIRAY BAŞ AÇTI

Yıldıray Baş, "Burcu kardeşim evine hoşgeldin." dedi. Bebeği kucağına alan Baş, 'Evine, yeni hayatına hoş geldin, şirin, güzel yuvan kuruldu. Bu yuvayı kurmak için tüm kardeşlerimizle el ele verdik. Bir nebze de olsa acılarına ortak olmaya çalıştık. Biz Burcu kardeşimizin ömür boyu yanındayız. Tüm kadro Burcu'nun emrindeyiz. Burcu tek başına değil." dedi.

BURCU ŞAHİN BİZE EMANET

Konuşmalarına devam eden Baş, "Esra Hanım hayırlı akşamlar. Samsun'dan tüm Türkiye'ye selam olsun. Başka bir programda da yanınızda olmuştuk. SADEF ailesi olarak sizin her zaman yanınızdayız. SADEF olarak herkese eşekkür ediyoruz.  Terme esnaflarına da tek tek teşekkür ederiyoruz. Burcu kardeşimizin eksikleri tamamlanacak. A'dan Z'ye yanındayız inşallah. Burcu hiç bir zaman üzülmeyecek. Burcu bize emanet. Ben hepinize çok teşekkür ediyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

 

ESRA EROL'DAN SAMSUN'A TEŞEKKÜR

Esra Erol'da programında, Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a, SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş'a, perde için Ömer Cavunt'a, mutfak eşyası, yatak, baza, sehpa için Rasim Kılıç'a, gardırop için Muharrem Çelik'e, çekyat ve halılar için Ahmet ve Osman Kardeşler'e, market alışverişi ve erzak için Murat Anıl'a, çocuk beşiği, yastık, ütü ve mevresim takımları için Ali Osman ve Muammer Malkoç'a, televizyon için Mithat Akbulut'a ve tüm Terme esnafına ayrı ayrı teşekkür edildi. Erol, "Bu Samsun yolculuğunda bizimle olan dostlarımız vardı. Hepsine tek tek teşekkür ediyoruz. Samsun, Terme esnafına da ayrıca teşekkür ediyoruz." dedi.

Kaynak: samsunhaberim/Hande Duran

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu