Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol’da Recep Özsoy eşi Hülya ile yüzleşti! Canlı yayında şaşkına çeviren anlar

Esra Erol’da Hülya Özsoy ve Recep Özsoy olayında yeni gelişme… 4 aydır kayıp olan ve Arif Yörük ile kaçan Hülya Özsoy eşi Recep Özsoy ile karşı karşıya geldi. Recep Özsoy Hülya Özsoy olayında son durum…

Esra Erol’da Recep Özsoy eşi Hülya ile yüzleşti! Canlı yayında şaşkına çeviren anlar
746 views
23 Ocak 2020 - 11:09
Kanal Nok

Esra Erol’da Hülya Özsoy ve Recep Özsoy olayında yeni gelişme… 4 aydır kayıp olan ve Arif Yörük ile kaçan Hülya Özsoy eşi Recep Özsoy ile karşı karşıya geldi. Recep Özsoy Hülya Özsoy olayında son durum…

ATV ekranlarının en çok izlenen programlarından olan Esra Erol’da yine şaşırtan anlar yaşandı. 4 aydır kayıp olan ve Arif Yörük ile kaçan Hülya Özsoy eşi Recep Özsoy ile karşı karşıya geldi. Recep Özsoy, eşi Hülya Özsoy’a geri dönmesi için yalvardı. Ancak Hülya Özsoy bu tutum karşısında red cevabı vererek herkesi şaşkına çevirdi.

İNTERNETE İSYAN ETTİ

Eşi sosyal medyadan tanıştığı Arif Yörük ile kaçan 23 yaşındaki Recep Özsoy, Esra Erol’da programına katılarak eşinin bulunması için yardım istedi. 4 aydır kayıp olan eşini aramak için ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına katılan 23 yaşındaki Recep Özsoy, canlı yayında eşine seslenerek geri dönmesi için yalvardı. İnternetten tanıştığı eşi Hülya Özsoy’un yine internet üzerinden tanıştığı Arif Yörük’ün yanına gittiğini öne süren Recep Özsoy internete isyan etti. ‘İnterneti çıkaranı Allah bildiği gibi yapsın’ diyen Özsoy’a Esra Erol, ‘Recep interneti çıkaran suçlu değil, interneti güzel sebepler için kullanmayanlar suçlu’ dedi.

AFFETMEYE HAZIRIM

Kayınpederi ile birlikte canlı yayına katılan Recep Özsoy, eşi Hülya Özsoy’un 14 Ekim’den beri kayıp olduğunu ve Arif Yörük isimli biriyle kaçtığı iddiasında bulundu.Eşinden boşanmak istemediğini belirten Recep Özsoy, ‘Affetmeye hazırım. Tutunacak tek dalım Hülya’ diyerek gözyaşlarına boğuldu.

RECEP ÖZSOY ADETA YIKILDI

İzleyicilerden gelen ve sosyal medyada herkese açık olarak paylaşılmış olan videoyu canlı yayında izleyen Recep Özsoy, adeta yıkıldı. Videoda eşi ile kaçtığı kişinin yüzük takma töreninde çekilen fotoğrafları ‘siyah saçlarına kurban olduğum, tatlı dillerinde huzur bulduğum’ şarkısı çalıyordu.

KENDİ ARAMIZDA SÖZLENDİK

Eşi Hülya Özsoy’un kaçtığı Arif Yörük canlı yayına bağlanarak, Hülya Özsoy ile birlikte olduğunu doğrulayarak kendi aralarında söz yaptıklarını dile getirdi.

RECEP ÖZSOY HÜLYA ÖZSOY KARŞI KARŞIYA

Esra Erol‘da Recep Özsoy, evden kaçan eşi Hülya Özoy ile dünkü Esra Erol’da programında canlı yayınında karşı karşıya geldi.Recep Özsoy, Arif Yörük ile kaçan eşine, “Seninle tartıştık, kavga ettik bir kez sana vurdum mu?” derken, eşi Hülya, “Vurdun” diyerek yanıtladı. Eşi Recep Özsoy’un ‘gel koluma gir, evimize geri dönelim’ teklifine ‘Gelmem. Beni seni sevmiyorum, istemiyorum, gelmem’ diyerek cevap veren Hülya Özsoy, ısrarla, kaçtığı Arif Yörük ile hayatına devam etmek istediğini belirtti.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu