Esra Erol’da Mükerrrem Demir’in eşi otele polis çağırdı! Esra Erol Mükerrem Demir olayında flaş itiraflar!

Esra Erol’da 15 Ocak 2020 programına Mükerrem Demir olayında çok konuşulacak itiraflar damga vurdu. Mükerrem Demir’in eşi Kadir Demir otele neden polis çağırdı? Mükerrem Demir’in eniştesi ile ilgili hayrete düşürecek son dakika itirafları…

Esra Erol’da yüzde 50 zihinsel engelli kızı Mükerrem Demir’i bulmak için programa katılan Cennet Günay, evli olan kızının, çocuğunu da alarak eşini terk ettiğini belirtti. Cennet Günay’ın isteğini geri çevirmeyen Esra Erol, Mükerrem Demir’i Ankara’da buldu. Canlı yayında herkesi şok eden açıklamalarda bulunan Mükerrem Demir, 10 aylık çocuğunun sevgilisi Talip’ten olduğunu iddia etti. Önceki yayınlanan programda 10 aylık çocuğun sevgilisi Talip Bey’den olmadığı ortaya çıkmıştı.

10 AYLIK BEBEĞİN BABASI TALİP ÇIKMADI

13 Ocak 2019 tarihili Esra Erol’da canlı yayına katılan Mükerrem Demir ve eşi Kadir Demir, 10 aylık bebeğin babasının Talip olmadığını öğrendiler. Mükerrem Demir’in eşi Kadir ise çocuğun kendisinden olduğunu söyledi.

MÜKERREM DEMİR’DEN ŞOK EDEN İTİRAFLAR!

Hayat hikayesi ile Türkiye’yi şoke eden Mükerrem Demir bugün yayınlanan bölümde çok konuşulan itiraflarda bulundu. Evden ayrılmasını eniştesinin söylediğini dile getiren Mükerrem Demir, kendisini mağdur edenin de yine eniştesi olduğunu açıkladı.

ENİŞTEM EMİN BENİ TALİP’E GÖNDERDİ

Mükerrem Hanım eşiyle aralarının bozuk olduğu dönemde kendisini Talip’e kız kardeşinin eşi Emin Harman’ın gönderdiğini açıkladı. Mükerrem Demir, Talip Bey’e gitmesi için eniştesinin ona bilet aldığını söyledi.

ENİŞTEMİN İSTİSMARINI ANNEM BİLİYOR

Esra Erol’da Mükerrem Demir eniştesinin kendisini istismar ettiğini annesinin de bildiğini ifade etti.

MÜKERREM’İN EŞİ KADİR DEMİR OTELE POLİS ÇAĞIRDI

Mükerrem Demir kaybolduktan 15 gün sonra polise kayıp başvurusu yapan Kadir Demir, dün gece kaldığı otele polis çağırdı. Olayla ilgili son gelişmeler yaşandı.Bir cevap yazın