Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol’da Hanife Gündüz hakkında kan donduran iddia! “Bebeği Samsun’daki evin bahçesine gömdü!”

Esra Erol 27 Aralık Cuma Kenan Bey, “Karım Hanife Gündüz, başkasından 2 çocuk dünyaya getirdi. Hanife Gündüz, birini Samsun’daki evin bahçesine gömdü.” dedi.

Esra Erol’da Hanife Gündüz hakkında kan donduran iddia! “Bebeği Samsun’daki evin bahçesine gömdü!”
1.323 views
27 Aralık 2019 - 17:55
Kanal Nok

Esra Erol 27 Aralık Cuma gününde yine bomba iddialar gündeme geldi. Esra Erol’da Kenan Bey, “Karım Hanife Gündüz, başkasından 2 çocuk dünyaya getirdi. Hanife Gündüz, birini Samsun’daki evin bahçesine gömdü. Diğeri nerede bilmiyorum’ diyerek Hanife Gündüz hakkında korkunç bir iddiada bulundu.

Esra Erol’da ilginç olaylara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Esra Erol’un 27 Aralık Cuma Günü’ne damga vuran olayların ardı arkası kesilmiyor. Programa yardım istemek için katılan Kenan Bey, ‘Karım Hanife bir başkasından 2 çocuk dünyaya getirdi. Birini Samsun’daki evinin arka bahçesine gömdü, diğeri nerede bilmiyorum’ diyerek korkunç bir itirafta bulundu.

Kenan Bey’in itiraf gibi iddialarına Hanife Hanım, Samsun’daki o evden canlı yayında cevap verdi.

HANİFE GÜNDÜZ: EVET BAHÇEYE BİR ÇOCUK GÖMDÜK

Hanife Gündüz, “Benim düşüğüm oldu. Kızımdan önce olan bir çocuktu. Stres kaynaklı olarak düşürdüm. Sonra da bahçeye gömdük ama öyle öldürme falan yok. Zaten düşüktü, ölü doğdu. Ben bu iddiaları kabul etmiyorum. 4- 4,5 aylık anca vardır öldüğünde. Saç teli gibi damarları belli oluyordu. Erkek bebekti. 5 ayına girmemiştir. Ertesi gün hastaneye gittim. Yengemle ağabeyim götürdü hastaneye. Serum taktılar. Sonra geri eve döndüm.”

14 YIL ÖNCEKİ OLAY

Canlı yayında konuşan Hanife Gündüz, “Kızımdan önceydi. 13-14 sene önceydi. Bahçede bu görünen yere gömdük. Düşüktü zaten. Yaşamıyordu yani o yüzden gömdük. Ağaçlardan hatırlıyorum. Ağaçların oraya gömdük. Sabah saat 9 gibi gömmüştük. Çocuklarım mezarın etrafına taş sıralamıştı.” diye konuştu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu