Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol’da Büşra Yücel olayında son gelişmeler! Büşra Yücel canlı yayınla neler söyledi…

ATV ekranlarında  Esra Erol’da programı yine dikkat çeken olaylara yer verdi. Tüm Türkiye'nin nefesini tutarak izlediği programda Polat Mengütay ile kaçan Büşra Yücel neler söyledi? Bekir Yücel ve Büşra Yücel canlı yayında yüz yüze geldi… Büşra Yücel olayında son durum…

Esra Erol’da Büşra Yücel olayında son gelişmeler! Büşra Yücel canlı yayınla neler söyledi…
451 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında birbirinden farklı olaylar yaşanmaya devam ediyor. Esra Erol'da yine birbirinden çarpıcı olaylarla herkesi ekran başına kilitledi. Polat Mengütay ile birlikte 20 Kasım'da kaçarak 7 yıllık evliliğini hiçe sayan Büşra Yücel, kocasına neler söyledi? Bekir Yücel Büşra Yücel boşanabilecek mi? Çocukların velayeti kime verilecek? Polat Mengütay neden yayına katılmadı?

BÜŞRA YÜCEL: "POLAT MENGÜTAY İLE YENİ BİR HAYAT KURACAĞIM"

Büşra Yücel, "Esra Hanım ben bir an önce boşanmak istiyorum. Bekir Yücel'i artık hayatımda istemiyorum. Evet dışarıdan bakıldığında üzücü bir durum. Ben kesinlikle Polat Mengütay'ı bırakmayacağım. Ama çocuklarımı da bırakmayacağım. Olayların daha fazla büyümemesi için Polat Mengütay yayına çıkmadı. Biz buraya boşanmak için geldik. Polat Mengütay'ın buraya çıkmasına gerek yok. Olayların uzamaması için yayına çıkmadı. Derdim bir an önce bu olayın kapanması ve Polat ile yeni bir hayat kurmam." diye konuştu.

POLAT MENGÜTAY YAYINA NEDEN KATILMADI?

Polat Mengütay'a ulaşan Esra Erol'da ekibine Mengütay'ın verdiği cevap, "Beni bu işe karıştırmayın. Beni bu işe bulaştırmayın. Ben bu olaya dahil olmak istemiyorum." oldu. Büşra Yücel ise, "Biz buraya boşanmak için geldik. Polat ile ne alakası var. Neden yayına onu çıkarmak istiyorsunuz? Onun bu işle bir alakası yok." diye konuştu.

POLAT MENGÜTAY'IN BÜŞRA YÜCEL'İN ANNESİNE MESAJ ATTIĞI ORTAYA ÇIKMIŞTI

Polat Mengütay ile evlenmeden önce ilişkisi olduğu oraya çıkan Büşra Yücel'in annesi canlı yayında Polat Mengütay ile yüz yüze görüştüğünü söyledi. Polat Mengütay'ın, Büşra Yücel'in annesine mesaj atarak, 'Ben Büşra'yı seviyorum, onu unutamadım' dediğini, Büşra Yücel'in annesinin de, 'Benim kızım evli, onun peşini bırak' şeklinde karşılık verdiğini belirtti.Büşra Yücel de, 'Polat Mengütay ile 2 aydır görüşüyorum. Ama 7 yıl önce de görüşmüştüm. Ama evliliğim süresinde kendisiyle görüşmedim.' dedi.

BÜŞRA YÜCEL ESRA EROL'U SUÇLAMIŞTI

Canlı yayında Esra Erol'u tek taraflı düşünmekle suçlayan Büşra Yücel, "Esra Hanım, siz hep Bekir Yücel'i koruyorsunuz. Hep onun tarafındasınız. Benim yaptığım hata, Bekir Yücel'in yaptığı hataların yanında ne? Siz hep bana yükleniyorsunuz' dedi. Bu ithamlar üzerine sinirlenen Esra Erol, "Beni konuşturmayın. Bana ne sizin ilişkinizde, bana ne sizin rezilliğinizden. Ben iki çocuğa bakarım. Çocukların sokaklarda yerlere yatmışlar neredeydin o zaman? Sen çocuklarını bir adam için terkedip giden biri değil misin? Konuşturmayın beni" şeklinde cevap verdi.

ÇOCUĞUN SOKAKTA YERDE YATTIĞINDAN HABERİM YOK DEMİŞTİ

Esra Erol'da canlı yayında Büşra Yücel, "Çocuğun yerde yattığı fotoğrafı Bekir Yücel kanıt olsun diye çektirmiştir. Benim böyle bir durumdan haberim yok. Hem bu fotoğrafı ortaya çıkaran kimse, bana neden demiyor çocuğunu gel al yerde yatıyor diye? Siz hep Bekir Yücel'in iddialarını inceliyorsunuz. Onun tarafını tutuyorsunuz. Bunca insan neden bu zamana kadar benden şikayetçi olmamış?" dedi.

 

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu