Esra Erol’da Burcu Şahin olayına Samsun damgası!

Esra Erol'da programı yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Pograma katılan Burcu Şahin izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Burcu Şahin isimli 19 yaşındaki genç kadın, 3 hafta önce eşi Yunus Ş. ve ailesi tarafından evden atılarak, bebeği kendisinden zorla alımıştı. Esra Erol'da programına katılan avukatlar, bebeğin velayetinin anneye verilmesi için harekete geçti. Küçükçekmece 3. Aile Mahkemesi'nin kararı sonrası velayet anne Burcu Şahin'e verildi.Esra Erol'da ekibi önceki gün gece saatlerinde kolluk kuvvetleri ile birlikte Burcu Şahin'in eşi Yunus Ş.'nin yaşadığı eve giderek bebeği teslim aldı.

SAMSUN DERNEKLER FEDERASYONU GENEL BAŞKANI YILDIRAY BAŞ CANLI YAYINA BAĞLANDI

Samsun Dernekler Federasyonu Yıldıray Baş, Esra Erol'da programı canlı yayınına bağlanarak, Burcu Şahin'e sürpriz yaptı. Daha önce de Esra Erol'da programına katılan başka bir mağdura da yardımda bulunan Baş, "Bu kardeşimizin Samsun'da işi hazır, bir yıllık kirası ödenmiş evi hazır, buradaki yeni dünyası hazır. Samsun bölge başkanı ve yöneticilerimizin de talimatıyla bu işlemi gerçekleştirdik. Samsun adına ne gerekiyorsa her zamanki gibi varız" diye konuştu.

ESRA EROL'DAN SAMSUN'A TEŞEKKÜR

Canlı bağlantının ardından konuşma yapan Esra Erol, "Ben buradan Samsun Dernekler Federasyonuna, Genel Başkan Yıldıray Ağabey'e ve tüm federasyon üyelerine sevgilerimi ve saygılarımı gönderiyorum. İyi ki varsınız çok teşekkür ederim. Samsun bir kere daha aslında ihtyacımız olan bir konuda yine en büyük desteği verdi.Buradan bütün sevgilerimizi, alkışlarımızı, teşekkürlerimizi Samsunlulara gönderiyoruz. Hepinizi sevgiyle ATV ekranlarında selamlıyoruz." diye konuştu.

Kaynak: samsunhaberim/Hande Duran

Bir cevap yazın