Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol’da Burcu Şahin olayına Samsun damgası! Burcu Şahin Samsun’a geliyor

Esra Erol Burcu Şahin olayında yeni gelişmeler yaşandı. Burcu Şahin haftalardır göremediği 11 aylık bebeğine Esra Erol sayesinde kavuştu. Yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan Burcu Şahin, bebeğine kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş canlı yayına bağlanarak, Burcu Şahin'e yardım edeceklerini belirtmişti. Burcu Şahin bugün Samsun'a gelecek.

Esra Erol’da Burcu Şahin olayına Samsun damgası! Burcu Şahin Samsun’a geliyor
942 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Esra Erol’da programı yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Pograma katılan Burcu Şahin izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Burcu Şahin isimli 19 yaşındaki genç kadın, 3 hafta önce eşi Yunus Ş. ve ailesi tarafından evden atılarak, bebeği kendisinden zorla alımıştı. Esra Erol’da programına katılan avukatlar, bebeğin velayetinin anneye verilmesi için harekete geçti. Küçükçekmece 3. Aile Mahkemesi’nin kararı sonrası velayet anne Burcu Şahin’e verildi. 

SAMSUN DERNEKLER FEDERASYONU GENEL BAŞKANI YILDIRAY BAŞ CANLI YAYINA BAĞLANMIŞTI

Samsun Dernekler Federasyonu Yıldıray Baş, Esra Erol’da programı canlı yayınına bağlanarak, Burcu Şahin‘e sürpriz yapmıştı. Daha önce de Esra Erol’da programına katılan başka bir mağdura da yardımda bulunan Baş, “Bu kardeşimizin Samsun’da işi hazır, bir yıllık kirası ödenmiş evi hazır, buradaki yeni dünyası hazır. Samsun bölge başkanı ve yöneticilerimizin de talimatıyla bu işlemi gerçekleştirdik. Samsun adına ne gerekiyorsa her zamanki gibi varız” diye konuşmuştu.

BURCU ŞAHİN SAMSUN’A GELİYOR

Esra Erol’un dünkü yayınlanan programında, Burcu Şahin‘in Samsun’da yeni bir hayata başlamak üzere, programdan ayrılacağı belirtilmişti. Şahin dünkü programda, “Herkesden Allah razı olsun. Buradaki herkes bana yardımcı olmaya çalıştı. Annemin yapmadığı iyiliği yaptılar bana. Bana sahip çıktınız. Çok mutluyum, yarın çocuğumla yeni bir hayata başlamak için Samsun’a gidiyorum. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah.” demişti. Burcu Şahin’in bugün Samsun’a gelmesi bekleniyor.

ESRA EROL’DAN SAMSUN’A TEŞEKKÜR

Canlı bağlantının ardından konuşma yapan Esra Erol, “Ben buradan Samsun Dernekler Federasyonuna, Genel Başkan Yıldıray Ağabey’e ve tüm federasyon üyelerine sevgilerimi ve saygılarımı gönderiyorum. İyi ki varsınız çok teşekkür ederim. Burcu Şahin‘e yeni bir hayat verdiniz. Samsun bir kere daha aslında ihtyacımız olan bir konuda yine en büyük desteği verdi. Buradan bütün sevgilerimizi, alkışlarımızı, teşekkürlerimizi Samsunlulara gönderiyoruz. Hepinizi sevgiyle ATV ekranlarında selamlıyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: samsunhaberim/Hande Duran

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu