Esra Erol Suna Beyazıt evladına kavuştu! Suna Beyazıt olayında son gelişmeler

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına dertlere çare olmaya devam ediyor. Esra Erol’da şaşkına çeviren olaylar birbiri ardına devam ederken, bir anne daha Esra Erol ve ekibinin yardımıyla evladına kavuştu. 2 yaşındaki çocuğunu 1 aydır göremeyen Suna Beyazıt‘ın gözyaşları dinerek yüzü güldü.

SUNA BEYAZIT: EŞİMİN BENİ HER ZAMAN EZDİ

Suna Beyazıt, 2 yaşındaki çocuğunu 1 aydır göremediği belirterek Esra Erol’dan yardım istemişti. Beyazıt, 1 ay önce eşi Serkan Beyazıt’ın kendisini arabadan atarak otobanda yolun kenarında bıraktığını ve 2 yaşındaki çocuğuyla oradan uzaklaştığını ileri sürerek gözyaşlarına boğuldu. 4 yıllık evliliklerinde hem psikolojik hem fiziki şiddete maruz kaldığını iddia eden Beyazıt, “Ailesi beni hiçbir zaman istemedi, eşim beni ailesinin yanında her zaman ezdi” dedi. Beyazıt, 2 yaşındaki çocuğunun anneye ihtiyacı olduğunu söyleyerek geçici velayetin kendisine verilmesini istedi.

SUNA BEYAZIT EVLADINA KAVUŞTU

Harekete geçen Esra Erol’da ekibi, program avukatları aracılığıyla soluğu adliyede aldı. Çocuğun anneye muhtaç yaşta olduğunu göz önünde bulunduran Küçükçekmece 4. Aile Mahkemesi, 2 yaşındaki müşterek çocuğun geçici velayetini anne Suna Beyazıt‘a verdi. Esra Erol ekibi, ellerindeki bu kararla canlı yayın sırasında anne Suna Beyazıt’ın eşi Serkan Beyazıt’ın yaşadığı eve giderek çocuğu anneyle kavuşturdu. 1 aydır evladına hasret olduğunu belirten Suna Beyazıt’ın yüzünü Esra Erol güldürdü. Böylelikle bir anne daha evladına kavuşmuş oldu. 

SERKAN BEYAZIT CANLI YAYINDA KENDİNİ SAVUNMUŞTU

Suna Beyazıt‘ın iddiaları üzerine canlı yayına elinde belgelerle birlikte katılan Serkan Beyazıt, Suna Beyazıt’ı kötüleyerek kendini savunmuştu. Serkan Beyazıt, “Benim annem ve ablamla sürekli kavga ediyordu. Bana evde yemek yok diyordu. Annemle ablam bana yemek hazırlıyordu.” şeklinde konuşmuştu. Ara ara yerinden kalkıp gitmek için hamle yapan Serkan Beyazıt’a kızan Esra Erol, “Burada bile çocuk gibi davranıyorsunuz. Çocuk oyuncağı değil bu iş.” şeklinde çıkıştı.
 

Bir cevap yazın