Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Onurcan Arslan olayında şok! 8 evlilik yapan Ülker Derya Arslan’dan şok iddia!

Esra Erol 27 Aralık Cuma gününe yine damga vurdu. Esra erol izleyenlerinin karşısına ilginç olaylarla çıkmaya devam ediyor. Atv’de yayınlanan ve oldukça fazla izleyici kitlesine sahip olan Esra Erol’da bugün yine birbirinden ilginç olaylar yaşandı.

Esra Erol Onurcan Arslan olayında şok! 8 evlilik yapan Ülker Derya Arslan’dan şok iddia!
5.872 views
27 Aralık 2019 - 16:07
Kanal Nok

Esra Erol 27 Aralık Cuma gününe yine damga vurdu. Esra erol izleyenlerinin karşısına ilginç olaylarla çıkmaya devam ediyor. Atv’de yayınlanan ve oldukça fazla izleyici kitlesine sahip olan Esra Erol’da bugün yine birbirinden ilginç olaylar yaşandı. Babasının evli olduğu Ülker Derya Arslan hakkında iddialarda bulunan Onurcan Arslan izleyenleri şaşırttı. Onurcan Arslan, babası Orhan Arslan’ın evli olduğu Ülker Derya Arslan’ın 8 evlilik yaptığını ve 3 eşiyle aynı evde yaşadığını iddia etti. Ülker Derya Arslan ise canlı yayında iddialara cevap verdi.

Esra Erol’da birbirinden ilginç olaylara ev sahipliği yağmaya devam ediyor. Esra Erol’un 27 Aralık Cuma Günü’ne damga vuran olayların ardı arkası kesilmiyor. Esra Erol’dan yardım istemek için yayına katılan Onurcan Arslan, babası Orhan Arslan’ın evlendiği eşi Ülker Derya Arslan’ın 8 evlilik yaptığını ve 3 eşiyle aynı evde yaşadığı iddia etmişti. Aynı zamanda Ülker Derya Arslan’ın Medyumluk işiyle ilgilendiğini, büyü ve sihir olaylarıyla da bağlantılı olduğunu, 2 liralık su şişesini okunmuş diyerek 3 ile 5 gin lira arasında insanlara sattığını iddia etmişti.

MEDYUMLUK PARASIYLA SIFIR ARAÇ ALDI

Onurcan Arslan, “Medyumluk ve büyüden aldığı paralarla 170-180 bin TL’lik sıfır aracı peşin olarak aldı. Amcalarımdan bir tanesi de bu kadının yardımıyla kendisine iş yeri açtı. Ben onların yaşadığı hayatı yaşamak istemiyorum. Bu sebeple benimle görüşmek istemiyorlar.

BABASI ORHAN ARSLAN CANLI YAYINDA

Onurcan Arslan’ın canlı yayına katılan Babası Orhan Arslan, “Onurcan yalan söylüyor. Hayır diğerleriyle aynı evde yaşamıyorum. Onlar ben Ülker Derya Arslan ile evlendikten sonra gittiler. Ülker Derya Arslan’ın eski eşleri arkadaşlarıydı onun. Aralarında bir şey yok.” şeklinde konuştu.

ÜLKER DERYA ARSLAN: ONURCAN BABAMDAN BOŞAN BİZ BERABER YAŞAYALIM

Hakkında iddialar ortaya atılan Ülker Derya Arslan canlı yayına katıldı. Canlı yayında hakkındaki iddiaları reddeden Ülker Derya Arslan, Onurcan Arslan hakkında herkesi şok eden iddialarda bulundu.Ülker Derya Arslan, “Onurcan Arslan bana ‘babamdan boşan, babamdan sana koca olmaz, biz seninle bir ev tutalım. Evde beraber yaşayalım’ dedi. Ben de saçlama senin annen var dedim. Baban zaten öyle bir şeyi kabul etmez dedim.” diyerek herkesi şok eden bir iddiada bulundu.

3 EŞİMLE AYNI EVDE YAŞAMIYORUM

Ülker Derya Arslan, “Ben 3 eşimle aynı evde yaşamıyorum. Celal Kaya vefat etti. Bir pansiyonda sorumluluk müdürlüğü yapıyordu. Yanıma geldi, aşağı yukarı bir hafta yanımda kaldı. Boşandığım eşlerim bir kere her şeyden önce en iyi arkadaşlarım, en iyi dostlarım diyebilirim. Orhan Arslan da biliyor eski eşlerimin yakın arkadaşlarım olduğunu.Üçümüzün de ikametgahları farklı yerde. Arada bir geliyorlardı bir iki gün kalıyorlardı ama sürekli kalmıyorlardı.” dedi.

BÜYÜCÜLÜK YAPMAYI BİLMEM

Ülker Derya Arslan, “Ben büyücülükten gerçekten anlamam. Büyü yapmayı bilmem zaten, anlamam da. Medyumluk yapıyorum doğru. Ama yasal prosedürle. Yasal olarak kaydım var. Yayına bağlanan kişilerin hiçbirini tanımıyorum. Beni o an arayanların da beni tanıdığını düşünmüyorum. Arayarak yayına bağlananlar, Onurcan Arslan’ın kurgusunda yer alanlar. Onları tanıyanlar. Ayrıca Onurcan yıllardır amcalarına, teyzelerine, halalarına ve babasına zararı dokunan bir çocuk. Enver Çilesiz ve Onurcan Arslan adına suç duyurusunda bulunacağım.” diye konuştu.

ONURCAN ARSLAN SES KAYDI ALIYORDU

“Onurcan Arslan evimize geliyor. Telefon kaydını açıyor. Gidiyor komşulara dinletiyor. Eşimle ikimiz bir arkadaşımızın dedikodusunu yapıyorduk afedersiniz onu da ses kaydına aldı.” diyen Ülker Derya Arslan’a cevap veren Onurcan Arslan, “Ben neymişim böyle. Ben ses kaydı falan almadım.” diyerek cevap verdi.

İSTİSMARA UĞRADIM

Esra Erol’da canlı yayına bağlanan Ülker Derya Arslan’ın arkadaşının, “Kendisini tanıyorum. 20 yıllık arkadaşımdır Ülker. Onurcan Arslan’ın 20’ye yakın suç kaydı var. Çok tehlikeli biridir o. Manisa Akıl Hastanesinde 2 yıl yattı.” demesi üzerine Onurcan Arslan, “Benim suç kaydım yok. Hastanede yattığım doğrudur ama bunun nedeni babamdır. Babam ben küçükken Hülya adında bir kadınla evlenmişti. O kadının çocukları tarafından istismara uğramıştım. Hastanede o nedenle yattım” dedi.

ONURCAN ARSLAN’DAN İDDİALARA BELGELİ YANIT

Hakkında Ülker Derya Arslan ve arkadaşı tarafından korkunç iddialar ortaya atılan Onurcan Arslan, iddialara resmi belge ile cevap verdi. Programa katılan Ülker Derya Arslan ve arkadaşının iddialarının tersine hakkında herhangi bir suç kaydı bulunmadığını belirten Onurcan Arslan, samsunhaberim.com adresine resmi adli sicil kayıt belgesini göndererek asılsız iddialara cevap verdi. İşte o belge,

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu