Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Medinenur olayında son dakika! Medinenur dehşet anlarını anlattı

Esra Erol 3 Ocak Cuma gününe Medinenur olayı damga vurdu. 17 yaşındaki zihinsel engelli Medinenur, eski patronu Pınar Yıldırım tarafından odaya kilitlenerek, defalarca cinsel istismara maruz kaldığını belirtti.

Esra Erol Medinenur olayında son dakika! Medinenur dehşet anlarını anlattı
1.560 views
03 Ocak 2020 - 17:10
Kanal Nok

Esra Erol 3 Ocak Cuma gününe yine damga vurdu. Esra Erol izleyenlerinin karşısına ilginç olaylarla çıkmaya devam ediyor. Atv’de yayınlanan ve oldukça fazla izleyici kitlesine sahip olan Esra Erol’da bugün yine birbirinden ilginç olaylar yaşandı. 17 yaşındaki zihinsel engelli Medinenur, eski patronu Pınar Yıldırım tarafından odaya kilitlenerek, defalarca cinsel istismara maruz kaldığını belirtti.

Esra Erol 3 Ocak Cuma gününe yine damga vurdu. Esra Erol izleyenlerinin karşısına ilginç olaylarla çıkmaya devam ediyor. Atv’de yayınlanan ve oldukça fazla izleyici kitlesine sahip olan Esra Erol’da bugün yine birbirinden ilginç olaylar yaşandı. Yüzde 50 zihinsel engeli olan Medinenur’un Esra Erol’a anlattığı itirafları gündeme oturdu..

Esra Erol’da birbirinden ilginç olaylara ev sahipliği yağmaya devam ediyor. Esra Erol’un 3 Ocak Cuma Günü’ne damga vuran olayların ardı arkası kesilmiyor. Esra Erol’dan yardım istemek için yayına katılan anne, yüzde 50 zihinsel engeli olan kızı Medinenur’un Pınar Yıldırım tarafından alıkonulduğunu iddia etmişti. Medinenur, Esra Erol’da Pınar Yıldırım ile ilgili tüm gerçekleri anlattı.

MEDİNENUR TÜM GERÇEKLERİ İTİRAF ETMİŞTİ

17 yaşındaki yüzde 50 zihinsel engeli olan Medinenur, Pınar Hanım ve Pınar Hanım’ın evli olan sevgilisi Tayfun Bey ile ilgili tüm gerçekleri Esra Erol’da itiraf etti. Pınar Hanım, Esra Erol’un programına katılıp, “Medinenur bana, Pınar Abla ben Esenler Otogarı’ndayım. Hemen beni almaya gel’ dedi.Ben de şu anda bir toplantıya gireceğim, gelemem. Sen, ben gelene kadar polisi ara’ dedim’ diye konuşmuştu.

BENİ EVDEN ALDI DEMİŞTİ

Emniyet ekiplerine ifade verdikten sonra Esra Erol’da konuşan Medinenur, “Pınar Abla’yı ben aradım. Sonra da gelip beni evimin önünden aldı. Daha sonra beni İstanbul’a bıraktı ve oradan Sinop’a gitti.” dedi.

MEDİNENUR: “1 HAFTA PINAR ABLANIN EVİNDE KALDIM”

Pınar Hanım’ın iddialarının aksini dile getiren Medinenur, “Pınar Abla beni alıp İstanbul’daki evine götürdü. Burada 1 hafta Pınar Abla’nın sevgilisi Tayfun Abi ve Pınar Abla’nın çocuklarıyla beraber kaldım. Pınar Abla beni evine bıraktıktan sonra kendisi Sinop’a gitti.’ diye konuştu.

PINAR YILDIRIM: “TAM DENK GELDİ”

Pınar Hanım ise dünkü programda, “Esra Erol ekibi evime geldiğinde Medinenur da sabah gelmişti. Tam denk geldi. Ben normalde polise teslim edecektim ama sizin ekipleriniz gelince onlara teslim ettim.Otostop çekerek bir hafta neredeydi bilmiyorum. Otostop çekerek kapıma geldi.’ diye konuşmuştu.

‘Pınar Abla beni odaya kilitledi’ diyen Medinenur konuşmalarını şöyle sürdürdü; “Pınar Abla 1 hafta boyunca beni odaya kilitledi. Tanımadığım bir adam geldi. O adamı odaya attı. Rızam dışında herşey oldu. Hem de defalarca…”

KABUSU YAŞADIĞI PINAR YILDIRIM’IN EVİNİ ANLATTI

17 yaşındaki zihinsel engelli Medinenur, “Ben o evde 1 hafta boyunca dehşeti yaşadım. Beni kilitlediler odaya. Çok kötü oldum. Her şey rızam dışında oldu. Bana Pınar abla yalan söyletti. ‘Soran olursa 18 yaşındayım de, ben ne söylersem onayla’ dedi.” diye konuştu. Pınar Yıldırım’ın eski sevgiliyle yeni sevgilisinin birbirlerini tanıdığını belirten Medinenur, “Ben Pınar ablanın eski sevgilisi ve Pınar ablayla beraber Sinop’a gittim. O sırada şu andaki sevgilisi Pınar Ablanın çocuklarıyla beraber evdeydi.” diye konuştu. Pınar Yıldırım’ın, eski sevgilisinden küçük çocuğuna istismar, büyük çocuğuna şiddet uyguladığı iddiasıyla, yeni sevgilisinden ise kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla şikayetçi olduğu ortaya çıktı.

‘DOĞRULARI SÖYLEMEYE KORKTUM’

Esra Erol’da canlı yayında dünkü söyledikleri için pişman olduğunu belirten Medinenur, “Doğruları söylemeye korktum. Ne bileyim annemden korktum. Annem beni çok sıkıyor, çok kısıtlıyor. O yüzden korktum. Bir anda ağzımdan öyle çıktı.” demişti. Annesi ise, “Kızım ben sen kötü yola gitme diye seni bunalttım. Başına bir şey gelmesin diye. Ama ben sana kızmıyorum bana iftira attığın için. Onu onlar söyletti” diye konuşmuştu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu