Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Medinenur olayında şok! Zihinsel engelli Medinenur her şeyi itiraf etti!

Esra Erol Medinenur olayında yeni gelişmeler yaşandı. Esra Erol’da programı yine gündeme bomba etkisi yaratan konularla damga vurdu.

Esra Erol Medinenur olayında şok! Zihinsel engelli Medinenur her şeyi itiraf etti!
1.032 views
02 Ocak 2020 - 13:16
Kanal Nok

Esra Erol Medinenur olayında yeni gelişmeler yaşandı. Esra Erol’da programı yine gündeme bomba etkisi yaratan konularla damga vurdu. 17 yaşındaki zihinsel engelli Medinenur, ‘Annem beni başkalarına para karşılığı satıyor’ diyerek herkesi şaşkına çevirmişti. Pınar Hanım’ın Esra Erol canlı yayınında söylediği birçok konunun aslında yalan olduğunu anlatan Medinenur’un Esra Erol’a anlattığı itirafları gündeme oturdu..

MEDİNENUR ‘GEL BENİ AL’ DEDİ

17 yaşındaki yüzde 50 zihinsel engeli olan Medinenur, Pınar Hanım ve Pınar Hanım’ın evli olan sevgilisi Tayfun Bey ile ilgili tüm gerçekleri Esra Erol’da itiraf etti. Pınar Hanım, Esra Erol’un programına katılıp, “Medinenur bana, Pınar Abla ben Esenler Otogarı’ndayım. Hemen beni almaya gel’ dedi.Ben de şu anda bir toplantıya gireceğim, gelemem. Sen, ben gelene kadar polisi ara’ dedim’ diye konuşmuştu.

PINAR ABLA BENİ KENDİ ALDI

Emniyet ekiplerine ifade verdikten sonra Esra Erol’da konuşan Medinenur, “Pınar Abla’yı ben aradım. Sonra da gelip beni evimin önünden aldı. Daha sonra beni İstanbul’a bıraktı ve oradan Sinop’a gitti.” dedi.

PINAR ABLA’NIN EVİNDE 1 HAFTA KALDIM

Pınar Hanım’ın iddialarının aksini dile getiren Medinenur, “Pınar Abla beni alıp İstanbul’daki evine götürdü. Burada 1 hafta Pınar Abla’nın sevgilisi Tayfun Abi ve Pınar Abla’nın çocuklarıyla beraber kaldım. Pınar Abla beni evine bıraktıktan sonra kendisi Sinop’a gitti.’ diye konuştu. Pınar Hanım ise dünkü programda, “Esra Erol ekibi evime geldiğinde Medinenur da sabah gelmişti. Tam denk geldi. Ben normalde polise teslim edecektim ama sizin ekipleriniz gelince onlara teslim ettim.Otostop çekerek bir hafta neredeydi bilmiyorum. Otostop çekerek kapıma geldi.’ diye konuşmuştu.

MEDİNENUR: DÜN YALAN SÖYLEDİM

Esra Erol‘da canlı yayında dünkü söyledikleri için pişman olduğunu belirten Medinenur, “Doğruları söylemeye korktum. Ne bileyim annemden korktum. Annem beni çok sıkıyor, çok kısıtlıyor. O yüzden korktum. Bir anda ağzımdan öyle çıktı.” dedi. Annesi ise, “Kızım ben sen kötü yola gitme diye seni bunalttım. Başına bir şey gelmesin diye. Ama ben sana kızmıyorum bana iftira attığın için. Onu onlar söyletti” diye konuştu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu