Esra Erol Doğa Düzgün’ün son hamlesi pes dedirtti! Doğa Düzgün olayında son durum

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı herkes tarafından sevilerek izleniyor. Esra Erol’da şaşkına çeviren olaylar yaşanmaya devam ederken, ‘Kocama ulaşamıyorum, kendisinden boşanmak istiyorum ama Ali İhsan Düzgün’ün nerede olduğunu bilmiyorum’ diyerek yayına katılan Doğa Düzgün, Ali İhsan Düzgün yayına katılınca otelden kaçmıştı. Doğa Düzgün‘ün son hamlesi herkesi şaşkına çevirdi.

ANNEMLE YOLLARIMI AYIRACAĞIM

Esra Erol’da program sonrası konuşan Doğa Düzgün, “Ben annemle yollarımı ayıracağım evet. Annem İzmir’e gidecek ben de başka bir yere. Konum söylemeyeceğim. Nereye gideceğimin hiç bir önemi yok.” diye konuştu.

Doğa’nın annesi Nermin Hanım ise, ATV muhabirlerinin “Öğrendiğimize göre kızınız Diyarbakır’a gidiyor. Kızınızın Diyarbakır’a gitmesine izin veriyor musunuz?” sorusu üzerine, “Tabi tabi. Kızımın Diyarbakır’a gitmesine tabiiki izin veriyorum.” diye cevap verdi. 

DOĞA DÜZGÜN’ÜN SEVGİLİSİ, EŞİNDEN UYGULADIĞI ŞİDDET NEDENİYLE BOŞANIYOR

Esra Erol Doğa Düzgün‘ün erkek arkadaşı Serhat Bey’in eşine ulaştı. Esra Erol, “Ailenin tek bir isteği var. Kızlarının bir an önce Serhat Bey’den boşanması. Sebebi de, ‘şiddet’. Serhat’ın eşi her türlü fiziksel şiddete maruz kalmış. Boşanma sebeplerinden biri de bu. Bunun da altını çizmek istiyorum. Doğa ile ilgili söyleyecek bir sözüm yok” dedi.

‘BANA BEN HAMİLEYİM ÇATLA!’ DEDİ

Doğa Düzgün‘ün eşi Ali İhsan Düzgün ise, “Esra Hanım benim söyleyecek sözüm var. Sabah saat 11.30 sıralarında bana ‘Ben hamileyim. Benim çocuğum senin soyadını taşıyacak, senin olacak, çatla diye mesaj attı.'” dedi.

Esra Erol ise, “Kendimi çaresiz hissediyorum. Bir abla olarak ne dersem diyeyim, anlamıyor Doğa. Kendi bildiğine gidiyor. ” dedi.

Bir cevap yazın