Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Doğa Düzgün’ün kaçtığı sevgilisi konuştu! Doğa Düzgün olayında son durum

ATV ekranlarında  Esra Erol’da programı yine seyirciye şok yaşatmaya devam ediyor. Doğa Düzgün başka bir fotoğrafla kendisini kandıran Ali İhsan Düzgün'den boşanmak istiyordu. Ali İhsan Düzgün canlı yayında Doğa Düzgün'ün kendisini aldattığını belirtti. Doğa Düzgün'ün otelden kaçtığı Serhat Bey canlı yayında konuştu.

Esra Erol Doğa Düzgün’ün kaçtığı sevgilisi konuştu! Doğa Düzgün olayında son durum
608 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programı geniş izleyici kitlesine ulaştı. Esra Erol'da şaşkına çeviren olaylar yaşanmaya devam ediyor.'Kocama ulaşamıyorum, kendisinden boşanmak istiyorum ama Ali İhsan Düzgün'ün nerede olduğunu bilmiyorum' diyerek yayına katılan Doğa Düzgün, Ali İhsan Düzgün yayına katılınca otelden kaçmıştı. Doğa Düzgün'ün kaçtığı sevgilisi canlı yayına damga vurdu.

DOĞA DÜZGÜN KİMİNLE KAÇMIŞTI?

Doğa Düzgün, kendisine kiminle kaçtığının sorulması üzerine, "Kendisiyle sosyal medyadan tanıştık. Gerçek bilgilerini verdi. En azından beni kandırmaya çalışmadı. 1 aydır kendisiyle sosyal medya üzerinden yazışıyorum. İlk defa da otelden kaçtığım gün kendisiyle buluştum. Attığı fotoğraf gibi, yalansız dolansız biri neden kendisine neden güvenmeyeyim? Korkmadım. Kimseden korkmuyorum. Ben Ali İhsan Düzgün'ün türünün tek örneği olduğunu düşünüyorum. Daha kötüsünü bulamam bunu da biliyorum.En kötüsünü gördüm, daha kötü hiçbir şey başıma gelemez. Benim şimdiki erkek arkadaşım, sen boşanana kadar senin arkandayım dedi bana." diye konuşmuştu.

DOĞA  DÜZGÜN'ÜN 'SEVİYORUM' DEDİĞİ SERHAT BEY CANLI YAYINDA

Doğa Düzgün'ün otelden kaçtığı ve kaçarken birlikte görüntülendiği sevgilisi ortaya çıktı. Düzgün, kocası Ali İhsan Düzgün'e bakıp, "Gözünün içine baka baka söylüyorum. Ben başkasını seviyorum" demişti. Ayrıca, "Senden bir an önce boşanmak istiyorum çünkü artık sana katlanamıyorum. Şuanki sevgilim çok iyi bir insan. Bana da sahip çıkıyor. Senden ayrılıp onunla evleneceğim"  demişti. Adı geçen Serhay Bey, Esra Erol'da canlı yayına katıldı. Serhat Bey, "Eşimle 1 yıllık evliyim. 7 aydır da boşanmaya çalışıyorum. Benim söyleyeceğim tek bir şey var. Ben Doğa'yı seviyorum ve onunla evleneceğim. " dedi.

SEVGİLİMLE KALDIM DEMİŞTİ

Doğa Düzgün'e sorulan 'Otelden kaçtıktan sonra nerde kaldınız' sorusuna verdiği cevap herkesi şoke etti. Düzgün, "Nerde kaldım? Sevgilimle kaldım. Erkek arkadaşımla kaldım. Onunla sokakta bile kalabilirdim ama o beni sokaklara atmıyor çok şükür' diye cevap vermişti.

MEDENİ DURUMUNU BİLİYORUM DEMİŞTİ

Kaçtığı arkadaşının fotoğrafının sadece Doğa Düzgün'ün gördüğü ekrana verilmesi üzerine Düzgün, "Siz bunu nereden buldunuz? Ben adını soyadını hiç vermedim. Burada bu fotoğrafın ne işi var? Evet medeni durumunu da biliyorum. Boşanma davası açtı benim gibi, sonucunu bekliyor." demişti.

ALİ İHSAN DÜZGÜN'Ü KABULLENMEDİM

Esra Erol'da Doğa Düzgün, Ali İhsan Düzgün'e dönerek, "Ben senin gözünün içine bakarak diyorum ki, 'Başkasını seviyorum. Ben evli olan sevgilim Serhat'ı seviyorum'. Ali İhsan Düzgün'ü ben hiçbir zaman kabullenmedim, hiçbir zaman eş olarak görmedim. Ben daha evliliğimizin birinci haftasında boşanalım dedim.Lütfen bizi karı-koca olarak adlandırmayalım" diye konuşmuştu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu