Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Doğa Düzgün’ün başına neler geldi? Doğa Düzgün olayında son gelişmeler

ATV ekranlarında Esra Erol’da programı yine seyirciyi şaşkına çevirmeye devam ediyor. Doğa Düzgün, başka bir fotoğrafla kendisini kandıran Ali İhsan Düzgün'den boşanmak istiyordu. Doğa Düzgün ve annesi Nermin Hanım'ın programdan ayrılırkenki son hamleleri herkesi isyan ettirmişti. Evli olan ve Diyarbakır'da yaşayan sevgilisi Serhat Bey'in yanına giden Doğa Düzgün'ün başına ne geldi?

Esra Erol Doğa Düzgün’ün başına neler geldi? Doğa Düzgün olayında son gelişmeler
1.532 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı herkes tarafından dikkatle izlenmeye devam ediyor. Esra Erol’da şaşkına çeviren olaylar yaşanmaya devam ederken, ‘Kocama ulaşamıyorum, kendisinden boşanmak istiyorum ama Ali İhsan Düzgün’ün nerede olduğunu bilmiyorum’ diyerek yayına katılan Doğa Düzgün‘ün, Ali İhsan Düzgün yayına katılınca otelden kaçarak sevgilisiyle buluştuğu görüntüleri herkesi şok etmişti. 

DOĞA DÜZGÜN DİYARBAKIR’A GİTTİ

Programda tavır ve davranışlarıyla herkesi şaşırtan Doğa Düzgün, program sonrasında annesiyle yollarını ayıracağını belirtmişti. Doğa Düzgün, ‘Konum belirtmek istemiyorum ama annemle yollarımı burada ayırıyorum’ demişti. Doğa Düzgün’ün sevgilisinin yanına, Diyarbakır’a gideceği ortaya çıkmıştı.

DOĞA DÜZGÜN’ÜN ANNESİ ONAY VERDİ

Doğa Düzgün‘ün ‘en büyük destekçim’ dediği annesi Nermin Hanım’ın, kızının Diyarbakır’a gitmesine onay verdiği belirtilmişti. Esra Erol’da ekibi Nermin Hanım’a, ‘Kızınız Diyarbakır’a sevgilisinin yanına gidecek. Burada sizinle yollarını ayıracağını belirtti. Peki siz bu duruma onay veriyor musunuz?’ sorusu üzerine Nermin Hanım, “Tabiiki onay veriyorum. Benim için kızımın Diyarbakır’a gitmesinde bir sorun yok. Onaylıyorum’ diye cevap vermişti.

DOĞA DÜZGÜN’ÜN SEVGİLİSİ, EŞİNDEN UYGULADIĞI ŞİDDET NEDENİYLE BOŞANIYOR

Esra Erol Doğa Düzgün‘ün erkek arkadaşı Serhat Bey’in eşine ulaştı. Esra Erol, “Ailenin tek bir isteği var. Kızlarının bir an önce Serhat Bey’den boşanması. Sebebi de, ‘şiddet’. Serhat’ın eşi her türlü fiziksel şiddete maruz kalmış. Boşanma sebeplerinden biri de bu. Bunun da altını çizmek istiyorum. Doğa ile ilgili söyleyecek bir sözüm yok” dedi.

‘BANA BEN HAMİLEYİM ÇATLA!’ DEDİ

Doğa Düzgün’ün eşi Ali İhsan Düzgün ise, “Esra Hanım benim söyleyecek sözüm var. Sabah saat 11.30 sıralarında bana ‘Ben hamileyim. Benim çocuğum senin soyadını taşıyacak, senin olacak, çatla diye mesaj attı.'” dedi.

Esra Erol ise, “Kendimi çaresiz hissediyorum. Bir abla olarak ne dersem diyeyim, anlamıyor Doğa. Kendi bildiğine gidiyor. ” dedi.

DOĞA DÜZGÜN’ÜN BAŞINA NELER GELDİ?

Esra Erol‘da programının bugünkü yayınlanan fragmanında, Doğa Düzgün ile ilgili ‘Doğa Düzgün’ün başına ne geldi?’ şeklinde paylaşım yapıldı. Düzgün, tavır ve davranışlarıyla tüm Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Doğa Düzgün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, hayatından Ali İhsan Düzgün’ü çıkardığını ve Serhat Bey’le de görüşmeyi bıraktığını, artık annesiyle yaşayacağını belirtti.

 

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu