Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Doğa Düzgün sokağa atıldı! Doğa Düzgün olayında son gelişmeler

ATV ekranlarında Esra Erol’da programı birbirinden ilginç olaylara sahne olmaya devam ediyor. Doğa Düzgün, başka bir fotoğrafla kendisini kandıran Ali İhsan Düzgün'den boşanmak istiyordu. Doğa Düzgün ve annesi Nermin Hanım'ın programdan ayrılırkenki son hamleleri herkesi isyan ettirmişti. Evli olan ve Diyarbakır'da yaşayan sevgilisi Serhat Bey'in yanına giden Doğa Düzgün sevgilisi tarafından sokağa atıldı. Esra Erol, Doğa Düzgün'e yine el uzattı…

Esra Erol Doğa Düzgün sokağa atıldı! Doğa Düzgün olayında son gelişmeler
1.663 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına herkesçe ilgi duyulmaya devam ediyor. Esra Erol’da şaşkına çeviren olaylar birbiri ardına devam ederken, ‘Kocama ulaşamıyorum, kendisinden boşanmak istiyorum ama Ali İhsan Düzgün’ün nerede olduğunu bilmiyorum’ diyerek yayına katılan Doğa Düzgün‘ün, Ali İhsan Düzgün yayına katılınca otelden kaçarak sevgilisiyle buluştuğu görüntüleri herkesi şok etmişti. Doğa Düzgün, uğruna Diyarbakır’a gittiği Sevgilisi Serhat Bey tarafından sokağa atılarak terk edildi.

DOĞA DÜZGÜN DİYARBAKIR’A GİTTİ

Programda tavır ve davranışlarıyla herkesi şaşırtan Doğa Düzgün, program sonrasında annesiyle yollarını ayıracağını belirtmişti. Doğa Düzgün, ‘Konum belirtmek istemiyorum ama annemle yollarımı burada ayırıyorum’ demişti. Doğa Düzgün’ün sevgilisinin yanına, Diyarbakır’a gideceği ortaya çıkmıştı. Aynı günün akşamında Diyarbakır’a gitmek üzere yola çıkan Doğa Düzgün, sosyal medya hesabından, ‘Hayat benim hayatım. Evet Serhat’ın yanına Diyarbakır’a gidiyorum. Bu kimseyi ilgilendirmez. Benimle uğraşmayı bırakın, kendi hayatınıza bakın’ şeklinde açıklama yapmıştı.

DOĞA DÜZGÜN’ÜN ANNESİ ONAY VERDİ

Doğa Düzgün‘ün ‘en büyük destekçim’ dediği annesi Nermin Hanım’ın, kızının Diyarbakır’a gitmesine onay verdiği belirtilmişti. Esra Erol’da ekibi Nermin Hanım’a, ‘Kızınız Diyarbakır’a sevgilisinin yanına gidecek. Burada sizinle yollarını ayıracağını belirtti. Peki siz bu duruma onay veriyor musunuz?’ sorusu üzerine Nermin Hanım, “Tabiiki onay veriyorum. Benim için kızımın Diyarbakır’a gitmesinde bir sorun yok. Onaylıyorum’ diye cevap vermişti. Doğa Düzgün’ün yaşının küçük olmasına rağmen, yaptığı davranışlara annesinden onay gelmesi, vatandaşın tepki göstermesine neden olmuştu.

DOĞA DÜZGÜN’ÜN SEVGİLİSİ, EŞİNDEN UYGULADIĞI ŞİDDET NEDENİYLE BOŞANIYOR

Esra Erol Doğa Düzgün’ün erkek arkadaşı Serhat Bey’in eşine ulaştı. Esra Erol, “Ailenin tek bir isteği var. Kızlarının bir an önce Serhat Bey’den boşanması. Sebebi de, ‘şiddet’. Serhat’ın eşi her türlü fiziksel şiddete maruz kalmış. Boşanma sebeplerinden biri de bu. Bunun da altını çizmek istiyorum. Doğa ile ilgili söyleyecek bir sözüm yok” dedi. Bunun üzerine Doğa Düzgün ise, ‘Bende kalsın, ben boşanma nedenlerini biliyorum’ şeklinde açıklama yapmıştı.

‘BANA BEN HAMİLEYİM ÇATLA!’ DEDİ

Doğa Düzgün’ün eşi Ali İhsan Düzgün ise, “Esra Hanım benim söyleyecek sözüm var. Sabah saat 11.30 sıralarında bana ‘Ben hamileyim. Benim çocuğum senin soyadını taşıyacak, senin olacak, çatla diye mesaj attı.'” dedi.

Esra Erol ise, “Kendimi çaresiz hissediyorum. Bir abla olarak ne dersem diyeyim, anlamıyor Doğa. Kendi bildiğine gidiyor. ” dedi.

Öte yandan Doğa Düzgün, herkesi şaşkına çeviren davranışları sebebiyle oldukça tepki görmüştü.

DOĞA DÜZGÜN’ÜN SOKAĞA ATILDI

Esra Erol‘da programının bugünkü yayınlanan fragmanında, Doğa Düzgün ile ilgili ‘Doğa Düzgün’ün başına ne geldi?’ şeklinde paylaşım yapıldı. Düzgün, tavır ve davranışlarıyla tüm Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Doğa Düzgün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, hayatından Ali İhsan Düzgün’ü çıkardığını ve Serhat Bey’le de görüşmeyi bıraktığını, artık annesiyle yaşayacağını belirtti. Çünkü annesiyle yollarını ayırıp Diyarbakır’a giden Doğa Düzgün, sevgilisi Serhat Bey tarafından Diyarbakır’da sokağa atıldı. Bunun ardından haberi alan Esra Erol, Doğa Düzgün’e yardım eli uzatarak, Düzgün’ü ailesinin yanına gönderdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Doğa Düzgün ise, ‘Bundan sonra benim için sadece ailem var. Herkesten Allah razı olsun’ şeklinde paylaşım yaptı.

 

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu