Esra Erol Doğa Düzgün olayında son durum! Doğa Düzgün’ün amcasından şok açıklamalar

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programı geniş izleyici kitlesine ulaştı. Esra Erol'da şaşkına çeviren olaylar yaşanmaya devam ediyor.'Kocama ulaşamıyorum, kendisinden boşanmak istiyorum ama Ali İhsan Düzgün'ün nerede olduğunu bilmiyorum' diyerek yayına katılan Doğa Düzgün, Ali İhsan Düzgün yayına katılınca otelden kaçmıştı. Doğa Düzgün'ün dün akşam kaçtığı kişinin kim olduğunu söylemesi canlı yayına damga vurdu.

DOĞA DÜZGÜN KİMİNLE KAÇTI?

Doğa Düzgün, kendisine kiminle kaçtığının sorulması üzerine, "Kendisiyle sosyal medyadan tanıştık. Gerçek bilgilerini verdi. En azından beni kandırmaya çalışmadı. 1 aydır kendisiyle sosyal medya üzerinden yazışıyorum. İlk defa da otelden kaçtığım gün kendisiyle buluştum. Attığı fotoğraf gibi, yalansız dolansız biri neden kendisine neden güvenmeyeyim? Korkmadım. Kimseden korkmuyorum. Ben Ali İhsan Düzgün'ün türünün tek örneği olduğunu düşünüyorum. Daha kötüsünü bulamam bunu da biliyorum.En kötüsünü gördüm, daha kötü hiçbir şey başıma gelemez. Benim şimdiki erkek arkadaşım, sen boşanana kadar senin arkandayım dedi bana." diye konuştu.

SEVGİLİMLE KALDIM

Doğa Düzgün'e sorulan 'Otelden kaçtıktan sonra nerde kaldınız' sorusuna verdiği cevap herkesi şoke etti. Düzgün, "Nerde kaldım? Sevgilimle kaldım. Erkek arkadaşımla kaldım. Onunla sokakta bile kalabilirdim ama o beni sokaklara atmıyor çok şükür' diye cevap verdi. 

EVLİ OLDUĞUNU BİLİYORDUM

Kaçtığı arkadaşının fotoğrafının sadece Doğa Düzgün'ün gördüğü ekrana verilmesi üzerine Düzgün, "Siz bunu nereden buldunuz? Ben adını soyadını hiç vermedim. Burada bu fotoğrafın ne işi var? Evet medeni durumunu da biliyorum. Boşanma davası açtı benim gibi, sonucunu bekliyor." dedi. 

İHANET ETTİM

Doğa Düzgün, "Ali İhsan Düzgün'e ihanet ettim, ama bir de bana sorun neden ihanet ettim, benimle ilgili herkes yorum yapıyor, her şey benim aleyhime, ama Ali İhsan Düzgün'ün söyledikleri, whatsapp mesajları neden ortaya çıkmıyor? Ali İhsan Düzgün de beni aldattı. Başka biriyle yaşadığını söyledi. Evet ben de ona ihanet ettim" diye konuştu.

ALİ İHSAN DÜZGÜN'Ü KABULLENMEDİM

Doğa Düzgün, Ali İhsan Düzgün'e dönerek, "Ben senin gözünün içine bakarak diyorum ki, 'Başkasını seviyorum. Ben evli olan sevgilim Serhat'ı seviyorum'. Ali İhsan Düzgün'ü ben hiçbir zaman kabullenmedim, hiçbir zaman eş olarak görmedim. Ben daha evliliğimizin birinci haftasında boşanalım dedim.Lütfen bizi karı-koca olarak adlandırmayalım" diye konuştu.

DOĞA DÜZGÜN'ÜN AMCASINDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Esra Erol'da Doğa Düzgün'ün amcası yayına bağlanarak, "Her şeyin sorumlusu yengem Nermin Hanım'dır. Doğa'nın yaptıklarına göz yumdu. Doğa, 4 yıl önce de sosyal medya üzerinden yaşı büyük erkeklerle konuşuyordu. Sosyal medyada uygunsuz fotoğraflar paylaşıyordu. Yaşça büyük biriyle görüştüğünü yengeme söylediğimde, yengem benimle konuşmadı." dedi.

Bir cevap yazın