Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Doğa Düzgün olayında son durum! Doğa Düzgün otelden kaçtı!

ATV ekranlarında  Esra Erol’da programında yine ilginç bir olay yaşandı. Doğa Düzgün başka bir fotoğrafla kendisini kandıran Ali İhsan Düzgün'den boşanmak istiyordu. Ali İhsan Düzgün canlı yayında neler söyledi? Doğa Düzgün otelden neden kaçtı? Ali İhsan Düzgün ve Doğa Düzgün olayı nedir?

Esra Erol Doğa Düzgün olayında son durum! Doğa Düzgün otelden kaçtı!
439 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programı geniş izleyici kitlesine ulaştı. 'Kocama ulaşamıyorum, kendisinden boşanmak istiyorum ama Ali İhsan Düzgün'ün nerede olduğunu bilmiyorum' diyerek yayına katılmıştı. Ancak Esra Erol'un söylediğine göre, Doğa Düzgün dün akşam kaldığı otelden kaçtı.

DOĞA DÜZGÜN ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ İDDİA ETMİŞTİ

Başkasının profil resmini kullanarak kendisini kandıran Ali İhsan Düzgün'den ayrılmak istediğini belirten Doğa Düzgün, Ali İhsan Düzgün'ün kendisine şiddet uyguladığını belirterek, "Kediyi darp edip, benim üzerime attı. Kendisine kaçtığımda beni böceklerin arasında bıraktı. Böceklerin arasında uyumak zorunda kaldım. Ailesi beni istemedi, kabullenmediler." diye konuşmuştu.

ALİ İHSAN DÜZGÜN CANLI YAYINDA İDDİALARI YALANLADI

Esra Erol'un dünkü programına bağlanan Ali İhsan Düzgün, Doğa Düzgün'ün kendisine yönelttiği iddiları yalanladı. Bugünkü programa katılan Ali İhsan Düzgün, ' Ben Doğa ile kaçtığımda, ailesini aramak istedim. Ama kendisi aratmadı. Telefonu Doğa'nın elinden aldım çünkü sosyal medyada çok zaman geçiriyordu. Ayrıca ben şiddet uygulamıyordum. Yalan söylüyorlar." diye konuştu.

DOĞA DÜZGÜN DÜN AKŞAM OTELDEN KAÇTI

Öte yandan, canlı yayında annesinin katıldığı görülen Doğa Düzgün'ün kimseye haber vermeden otelden ayrıldığı belirtildi. Annesini almadan otelden ayrılan Doğa Düzgün nerede? Kendisinden dün akşamdan beri haber alınamayan Doğa Düzgün, eşiyle canlı yayında yüzleşmemek için mi kaçtı? Tüm bu sorular, Esra Erol'un bu günkü programında cevap buldu. Esra Erol'da yayınlanan görüntülerde, Doğa Düzgün'ün otelden kaçtıktan sonra, bir erkekle buluştuğu görülüyor. Görüntülerde Doğa Düzgün, arka sokakta buluştuğu kişiyle yürüyerek uzaklaşıyor.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu