Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Caner son bölüme neden katılmadı?

Esra Erol'da bugün Caner'in programa katılmaması akıllarda soru işaretleri oluşturdu. İzleyiciler, Caner programa neden katılmadı? Caner buse aşkı bitti mi? Caner Buse'yi hiç sevmedi mi? Caner Buse'yi yara bandı olarak mı kullandı? sorularını yöneltirken, Caner'in aklında hala Berke mi var sorusu da akıllardaki yerini korumaya devam ediyor.

Esra Erol Caner son bölüme neden katılmadı?
226 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Esra Erol'da bugün Caner'in programa katılmaması akıllarda soru işaretleri oluşturdu. İzleyiciler, Caner programa neden katılmadı? Caner buse aşkı bitti mi? Caner Buse'yi hiç sevmedi mi? Caner Buse'yi yara bandı olarak mı kullandı? sorularını yöneltirken, Caner'in aklında hala Berke mi var sorusu da akıllardaki yerini korumaya devam ediyor.Hafta içi her gün Atv ekranlarında saat 16:30 da yayınlanan Esra Erol'da programı büyük bir ilgi ile izlenmekte programın 28 Aralık günü yayınlanan canlı yayınında bilindiği gibi Caner ve Buse ikilisi yeni bir aşka yelken açmış ve birbirlerini tanımak için zaman istemişlerdi.Caner Esra Erol'da yoktuEsra Erol'un ikiliyi programa davet etmesi sonucu programı izleyenler ve locadakiler tam anlamı ile bir şok yaşadı. Buse programa çıkmasına rağmen Caner ortalarda yoktu.
Programın sunucusu Esra Erol Buse'ye Caner'in neden programa katılmadığını sorması üzerine Buse ise Caner'den bir haber alamadığını ama programa katılmak için stüdyoya geldiğinde program ekibinden kendisine Caner'in hasta olduğu için programa çıkamayacağını söylediklerini söyledi.Esra Erol'da Caner – Buse aşkı bittiBuse sözlerine birbirlerini tanımak için çaba gösterdiğini ama Caner'in aynı çabayı göstermekten çok uzak olduğunu söyledi. Buse Caner ile ilişkisini tam olarak bitirdiğini sözlerine ekledi. Caner'in aklında bir başkasının olduğunu çevresindeki kişilerin ise Berke adında birine Caner'in hala ilgi duyduğunu söylediklerini anlattı.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu