Esra Erol Büşra Yücel olayında son durum! Büşra Yücel canlı yayında olayları anlattı

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programı geniş izleyici kitlesine ulaştı. Polat Mengütay ile birlikte kaçan Büşra Yücel neden gitti? Büşra’nın kuzeni Ümit yayına bağlanarak 'Eniştem çok iyi bir insan, Büşra Yücel'in neden kaçtığını bilmiyorum ben de şimdi yayında duydum ve gerçekten çok üzüldüm. Eniştemin herhangi bir suçu olduğunu düşünmüyorum çünkü gerçekten dört dörtlük bir insandır'dedi. Bekir Yücel ise Esra Erol’da programına başvurarak 'Eşimin neden kaçtığını ve nerede olduğunu bilmiyorum bulunmasını istiyorum.Sinemaya gitmek için dışarıya çıkıp sinema bileti aldım eve döndüğümde eşim evde yoktu sonra öğrendim ki Polat Mengütay ile kaçmış neden kaçtığını bilmiyorum eşimi arıyorum' diye konuştu. 

BÜŞRA YÜCEL PARAYI DA ALIP POLAT MENGÜTAY'A KAÇTI

Büşra Yücel hesabında 250 bin tl ile kaçtığını iddia eden Bekir Yücel, "Çocuklarımın eğitim hayatı için biriktirdiğim parayı geri istiyorum. Hesapta 250 bin tl vardır." dedi.

ESRA EROL BÜŞRA YÜCEL KOCASINI NEDEN TERKETTİ

Büşra Yücel, 6 yaşındaki çocuğunu annesine, 3 yaşındaki çocuğunu da Bursa otogarına bırakıp gitmişti. Büşra Yücel'in arkadaşı Sevgi Hanım yayına bağlanarak Büşra yatak odasında Polat ile görüntülü olarak konuşuyordu. O an yakaladım ve kendisini uyardım. Büşra sevgiye Polat Mengütay'ı şu şekilde anlatmış; Polat benim ilk aşkım, ailem beni Polat’a vermedi. Bende Bekir’i kullandım dedi.

BÜŞRA YÜCEL BEKİR YÜCEL CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİ

Esra Erol'un çağrıları üzerine canlı yayına katılmayı kabul eden Büşra Yücel, "Ben, evi ayırdıktan sonra Bekir'den gerçekten soğudum. Programda anlatamadığım şeyler var. Ben Polat'ı 10 yıldır tanıyorum, 2 aydır da kendisiyle görüşüyorum. Evlenmeden önce görüşmüştüm, ailem istemiyor diye ayrılmıştım.Sonradan tekrar görüşmeye başladım" diye konuştu.

Bir cevap yazın