Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Büşra Yücel olayında son dakika! Büşra Yücel canlı yayında

ATV ekranlarında  Esra Erol’da programı yine ilginç olaylara sahne oluyor. Polat Mengütay ile kaçan Büşra Yücel kocasını neden terk etti? Bekir Yücel ve Büşra Yücel canlı yayında karşı karşıya… Büşra Yücel olayında son durum…

Esra Erol Büşra Yücel olayında son dakika! Büşra Yücel canlı yayında
469 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programı geniş izleyici kitlesine ulaştı. Polat Mengütay ile birlikte kaçan Büşra Yücel, kocasını neden suçladı? Bekir Yücel Esra Erol’da programına başvurarak 'Eşimin neden kaçtığını ve nerede olduğunu bilmiyorum bulunmasını istiyorum.Sinemaya gitmek için dışarıya çıkıp sinema bileti aldım eve döndüğümde eşim evde yoktu sonra öğrendim ki Polat Mengütay ile kaçmış neden kaçtığını bilmiyorum eşimi arıyorum' diye konuşmuştu. Büşra Yücel Polat Mengütay ile nereye gitti? 

BÜŞRA YÜCEL HESAPTAKİ 250 BİN TL'Yİ ALIP KAÇTI İDDİASI

Büşra Yücel'in, kendi hesabında bulunan 250 bin tl ile kaçtığını iddia eden Bekir Yücel, "Çocuklarımın eğitim hayatı için biriktirdiğim parayı geri istiyorum. Hesapta 250 bin tl vardı." dedi. Bunun üzerine kendini savunan Büşra Yücel, 'Para meselesi yalan, ben hesaptan para almadım. Bunlar doğru değil' diyerek iddiaları yalanladı.

ESRA EROL BÜŞRA YÜCEL ESKİ ERKEK ARKADAŞIYLA KAÇTI

Büşra Yücel, 6 yaşındaki çocuğunu annesine, 3 yaşındaki çocuğunu da Bursa otogarına bırakıp gitmişti. Büşra Yücel'in arkadaşı Sevgi Hanım yayına bağlanarak Büşra yatak odasında Polat ile görüntülü olarak konuşuyordu. O an yakaladım ve kendisini uyardım. Büşra sevgiye Polat Mengütay'ı şu şekilde anlatmış; Polat benim ilk aşkım, ailem beni Polat’a vermedi. Bende Bekir’i kullandım dedi.

BÜŞRA YÜCEL ÇOCUKLARINA EZİYET EDİYORDU

Canlı yayına bağlanan ve Büşra Yücel'in arkadaşı olduğunu belirten kişi, 'Büşra çocuklarına eziyet ediyordu. Çocukları evde yalnız bırakıp gezmelere giiyordu. Hatta bir akşam da bana annesine gideceğini söyleyip çocuğu bıraktı' diye konuştu.

Büşra Yücel, çocuklarına şiddet uygulamadığını belirterek, "Ben arkadaşım hariç, yayına bağlanan diğer insanları tanımıyorum. Bekir Bey çocukların velayetini almak için bana kumpas kuruyor.Para konusunda da, ilk önce iddiasında 250 bin TL kaçırdığımı iddia etmiş, sonradan 52 bin TL dedi. Neden yalan söylüyor?" diye konuştu.

Yücel konuşmasının devamında, "Fotoğrafın gönderildiği gün, o çocuk babasındaydı. Arayan komşu neden bana bu çocuğu burdan al dememiş de fotoğraf çekmiş? Ayrıca ben çocuklarımı hiç bir zaman bırakmadım, ben çocuklarımın arkasındayım." dedi.

BENİM ÖYLE BİR KIZIM YOK

Esra Erol'da canlı yayına bağlanan Büşra Yücel'in babası, "Benim öyle bir kızım yok. O artık benim kızım değil. O çocuklarını bırakıp gitti. Benim öyle bir kızım olamaz. Daha da yüzünü görmek bile istemiyorum' diyerek canlı yayında ağladı. Ardından komşuları olduğu söylenen kişi, 'Bekir, Allah senin yüzüne baktı da kurtardı bu kızdan. Sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun, üzülme' diyerek telkinde bulundu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu