Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Büşra Yücel olayı son durum! Türkiye Büşra Yücel olayına kilitlendi

ATV ekranlarında  Esra Erol’da programı yine dikkat çeken olaylara sahne oluyor. Tüm Türkiye bu olaya kilitlendi. Polat Mengütay ile kaçan Büşra Yücel kocasını neden terk etti? Bekir Yücel ve Büşra Yücel canlı yayında yüzleşiyor… Büşra Yücel olayında son durum…

Esra Erol Büşra Yücel olayı son durum! Türkiye Büşra Yücel olayına kilitlendi
632 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programı geniş izleyici kitlesine ulaştı. Esra Erol'da yine birbirinden çarpıcı olaylarla herkesi ekran başına kilitledi. Polat Mengütay ile birlikte 20 Kasım'da kaçarak 7 yıllık evliliğini hiçe sayan Büşra Yücel, kocasını neden suçladı? Bekir Yücel Büşra Yücel boşanabilecek mi? Çocukların velayeti kime verilecek? 

POLAT MENGÜTAY BÜŞRA YÜCEL'İN ANNESİNE MESAJ ATMIŞ

Polat Mengütay ile evlenmeden önce ilişkisi olduğu oraya çıkan Büşra Yücel'in annesi canlı yayında Polat Mengütay ile yüz yüze görüştüğünü söyledi. Polat Mengütay'ın, Büşra Yücel'in annesine mesaj atarak, 'Ben Büşra'yı seviyorum, onu unutamadım' dediğini, Büşra Yücel'in annesinin de, 'Benim kızım evli, onun peşini bırak' şeklinde karşılık verdiğini belirtti.Büşra Yücel de, 'Polat Mengütay ile 2 aydır görüşüyorum. Ama 7 yıl önce de görüşmüştüm. Ama evliliğim süresinde kendisiyle görüşmedim.' dedi.

BÜŞRA YÜCEL ESRA EROL'U SUÇLADI

Canlı yayında Esra Erol'u tek taraflı düşünmekle suçlayan Büşra Yücel, "Esra Hanım, siz hep Bekir Yücel'i koruyorsunuz. Hep onun tarafındasınız. Benim yaptığım hata, Bekir Yücel'in yaptığı hataların yanında ne? Siz hep bana yükleniyorsunuz' dedi. Bu ithamlar üzerine sinirlenen Esra Erol, "Beni konuşturmayın. Bana ne sizin ilişkinizde, bana ne sizin rezilliğinizden. Ben iki çocuğa bakarım. Çocukların sokaklarda yerlere yatmışlar neredeydin o zaman? Sen çocuklarını bir adam için terkedip giden biri değil misin? Konuşturmayın beni" şeklinde cevap verdi.

ÇOCUĞUN SOKAKTA YERDE YATTIĞINDAN HABERİM YOK

Büşra Yücel, "Çocuğun yerde yattığı fotoğrafı Bekir Yücel kanıt olsun diye çektirmiştir. Benim böyle bir durumdan haberim yok. Hem bu fotoğrafı ortaya çıkaran kimse, bana neden demiyor çocuğunu gel al yerde yatıyor diye? Siz hep Bekir Yücel'in iddialarını inceliyorsunuz. Onun tarafını tutuyorsunuz. Bunca insan neden bu zamana kadar benden şikayetçi olmamış?" dedi.

HİÇ BİR ERKEK GURURUNA YEDİREMEZ

Büşra Yücel, şu anda yaşadıkları durumu hiçbir erkeğin gururuna yediremeyeceğini söyleyerek, "Tamam ben anlamaya çalışıyorum. Bu durumu hiç bir erkek gururuna yediremez. Ama bu kadar iftira neden? Bana neden bu kadar iftira atılıyor? Ben sevgilimin amcasına çocuğumu bıraktım, ama hatalarımın farkındayım. O çocuğa o gece bir şey olsaydı, bunun tek sorumlusu ben değilim. Bekir Yücel de beni aldattı. Kendisi hatalarını kabul etmiyor. Ben beni aldattığını aileme söyledim, ailem bu konuyu kapat dedi. Ailem benim yanımda durmadı." diye konuştu.

BÜŞRA YÜCEL'İN ANNESİ ARZU HANIM CANLI YAYINA BAĞLANDI

Esra Erol'da programının canlı yayınına bağlanan Büşra Yücel'in annesi Arzu Hanım, "Büşra, sen o çocuklarına nasıl kıydın? Hiç mi aklına gelmedi kızım nasıl yaptın bunu? Geldi benim kucağıma anne dedi, ben de annen bizde dedim dayanamadım çocuğa. Sen yavrundan nasıl ayrı duruyorsun? Büşra bunu bize nasıl yaptın yavrum? Bekir sana ne yaptı yavrum? Hatandan dön yavrum, Bekir benim damadım, ölene kadar arkasındayım. O artık benim evladım. Sen de evladımsın bunu bize niye yaptın yavrum? Nasıl yaptın bunu, nasıl kıydın çouklarına? Çocuklarını 25 gündür görmeden nasıl duruyorsun yavrum? Benim kızım bizim eve geldiği zaman saat başı kocasını arardı, bu Polat bunun kanına nasıl girdi anlamadım" dedi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu