Samsun Haberim | Samsun Haber

Esra Erol Buket Küçükbatur olayında son gelişme!

Esra Erol’da 7 Ocak 2020 Salı günü yayınlanan programda garip bir olay daha yaşandı. 2 yıldır 4 yaşındaki çocuğu Güneş Tamay Küçükbatur’u görmeyen annesi Buket Küçükbatur’un 7 yıldır görmediği babası yayına katıldı.

Esra Erol Buket Küçükbatur olayında son gelişme!
2.103 views
07 Ocak 2020 - 17:46
Kanal Nok

Esra Erol’da 7 Ocak 2020 Salı günü yayınlanan programda garip bir olay daha yaşandı. 2 yıldır 4 yaşındaki çocuğu Güneş Tamay Küçükbatur’u görmeyen annesi Buket Küçükbatur’un 7 yıldır görmediği babası yayına katıldı.

Esra Erol’da 7 Ocak 2020 Salı günü yayınlanan programda garip bir olay daha yaşandı. 2 yıldır 4 yaşındaki çocuğu Güneş Tamay Küçükbatur’u görmeyen annesi Buket Küçükbatur’un 7 yıldır görmediği babası yayına katıldı. Ancak Buket, babasını görmek istemedi. Buket Küçükbatur, bakıcı Türkan Yıldırım’ın 4 yaşındaki çocuğu Güneş Tamay Küçükbatur’u kaçırdığını iddia etmişti. Esra Erol’da canlı yayına bağlanan komşusu ise Güneş Tamay Küçükbatur’u Türkan Yıldırım’ın torunu olarak bildiğini açıkladı.

Yayına bağlanan komşu, “Güneş’i ben Türkan Yıldırım’ın kızının çocuğu olarak biliyorum. Herkese öyle tanıtıyorlar.” diye konuştu.

TÜRKAN YILDIRIM’IN ESKİ DAMADI YAYINA BAĞLANDI

Türkan Yıldırım’ın eski damadı olduğunu belirten şahıs yayına bağlanarak, “Ben Güneş Tamay Küçükbatur’u çok yakından tanırım. Türkan Yıldırım’ın kızıyla evleri ayırdık. Boşanma aşamasındayız. Türkan Yıldırım, Güneş’in annesi gece kulüplerinde çalıştığı için ona vermek istemedi. Ama bu insan, kendisi de gece kulübü işleten bir insan.” şeklinde açıklamada bulundu.

BUKET KÜÇÜKBATUR BABASINI GÖRMEK İSTEMEDİ

Buket Küçükbatur, programa gelen babasını görmek istemedi. Stüdyoda olan babası da Buket Küçükbatur’un sürekli evden kaçtığını dile getirerek, o da kızı ile karşılaşmak istemedi.

Esra Erol’da Buket Küçükbatur’un babası”Ben matbaada çalışıyordum. Benimle beraber kalıyordu matbaada. Sonra bir arkadaşımın ailesi yanına aldı Buket Küçükbatur’u. Ama orda da kalmadı. Oradan da kaçtı. Ömrün Buket’i kovalamakla geçti. Sürekli ziyaret ederdim Buket Küçükbatur’u. İki ay önce mesaj attı ‘Sen ne biçim babasın’ diye. Cevap vermedim. Vermek de istemedim. Annesiyle boşandıktan sonra Buket Küçükbatur bana çok çektirdi.” diye konuştu.

TÜRKAN YILDIRIM EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ

Buket Küçükbatur’un çocuğunu kaçırdığı ve annesi Buket Hanım’a göstermediği dile getirilen Türkan Yıldırım, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Güneş Tamay Küçükbatur da Türkan Yıldırım ile emniyet müdürlüğüne geldi. Burada alınacak ifadelerin ardından her şey netleşecek.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu